Microsoft Xbox One S All-Digital Edition

Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
Microsoft Xbox One S All-Digital Edition
Microsoft Xbox One S All-Digital Edition

Informace o Microsoft Xbox One S All-Digital Edition

Dejte sbohem všem fyzickým diskům a volné místo v polici využijte mnohem lépe - třeba herní konzolí Xbox One S All-digital Edition s vlastní digitální knihovnou. Jak jsme již zmínii na začátku, konzole nedisponuje fizickou mechanikou, nevýhodou tedy je, že na ní nelze přehrávat herní ani filmové Blu-ray disky. Nicméně, všechny hry se ukládají na Cloud, takže k nim budete mít přístup odkudkoliv na světě. A kapacita 1 000 GB určitě postačí na to, aby pojala všechny vaše oblíbené tituly. Ty se na disk uloží pomocí elektronické licence.

Tři hry v balení

Nemějte obavy, všechny ostatní přednosti konzoli Xbox One ale nadále zůstávají.
Konzole podporuje vysoké 4K UHD rozlišení a HDR technologie, abyste se mohli ponořit do herní atmosféry naplno a užili jste si ještě intenzivnější vykreslení barev. Podmínkou je samozřejmě použití televizoru či jiného zobrazovače s podporou obou technologií 4K a HDR. Součástí balení je také vylepšený herní ovladač, který díky možnosti připojení přes Bluetooth lze využít i na stolních počítačích, tabletech a telefonech s operačním systémem Windows 10, a tři herní licence - pro Minecraft, Sea of Thieves a Forza Horizon 3.

Digitální edice

Konzole neobsahuje mechaniku, takže všechny herní disky můžete schovat do šuplíku. Instalujte a ukládejte hry do své digitální knihovny a mějte jistotu, že se váš pokrok ve hře nikdy neztratí. Bude totiž uložený v cloudu, abyste k němu měli přístup vždy a všude. Další možnosti získáte s volitelným předplatným Xbox Game Pass, které okamžitě zpřístupní spoustu dalších skvělých her.

Parametry

Typ
PřenosnostStacionární
RetroNe
Vlastnosti
Wi-FiAno
BluetoothAno
Blu-rayNe
Vybavení
Pohybový senzorNe
Integrovaný mikrofonNe
Úložiště
Velikost paměti1000 GB
Typ diskuHDD
Možnost externího diskuAno
Rozměry a váha
Šířka29.5 cm
Výška9.4 cm
Hloubka22.6 cm
Hmotnost2900 g
Vstupy a výstupy
HDMI outAno
LAN (Ethernet)Ano
Výrobce
VýrobceMicrosoft
Datum uvedení na trh