Microsoft Xbox One S

Microsoft Xbox One S
Microsoft Xbox One S
Microsoft Xbox One S
Microsoft Xbox One S

Informace o Microsoft Xbox One S

Vylepšená konzole Xbox One S vám otevře nové možnosti. Xbox s přívlastkem One S je štíhlejší, menší a elegantnější, takže skvěle doplní každý interiér. A přestože je o 40 % menší než jste byli doposud zvyklí, stále nabídne dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby formou 1TB úložiště. Velkým plusem kromě drobnějšího těla je také zabudovaný napájecí adaptér, který vám už nebude nikde překážet.

Reálný zážitek

S konzolí Xbox One S si dopřejete opravdový vizuální prožitek. Technologe Vysokého dynamického rozsahu (HDR), kterou můžete znát především u špičkových televizorů, dodá větší kontrast mezi světlými a tmavými plochami. Rozlišení 4K Ultra HD se postará o živější a jasnější barvy, takže podívaná bude zcela reálná.

Nadčasový ovladač

Do ruky i do oka vám padne vymazlený, nadčasový a hlavně bezdrátový ovladač s možností připojení přes Bluetooth. Elegantní design jde ruku v ruce s praktickým strukturovaným úchytem a možností vlastního přiřazení tlačítek.

Infrared blaster

Díky vychytávce IR Blaster můžete herní konzoli Xbox One S naprogramovat tak, aby například sama zapínala audio/video přijímač, televizi nebo set-top-box. Hraní her a sledování vašich oblíbených filmů tak bude mnohem rychlejší a navíc ani nepotřebujete dálkové ovládání.

Oprašte svou kolekci her pro Xbox 360

Xbox to nejsou jen ty největší herní novinky. Lichotivou předností je především zpětná kombinovatelnost se staršími tituly, jako například pro Xbox 360. Rozhodně tak nemusíte dávat sbohem své milované sbírce starších her. Mnoho dalších si ale můžete dokoupit a některé tituly můžete objevovat jako úplně první díky předplatnému od společnosti Electronic Arts.

Parametry

Typ
PřenosnostStacionární
RetroNe
Vlastnosti
Wi-FiAno
BluetoothNe
Blu-rayAno
Vybavení
Pohybový senzorNe
Integrovaný mikrofonNe
Úložiště
Velikost paměti1024 GB
Typ diskuHDD
Možnost externího diskuAno
Rozměry a váha
Šířka43 cm
Výška11.4 cm
Hloubka29.2 cm
Hmotnost5400 g
Vstupy a výstupy
HDMI outAno
Jack 3,5 mmAno
USB-AAno
USB-CNe
MicroUSBAno
LAN (Ethernet)Ano
Výrobce
VýrobceMicrosoft
Datum uvedení na trh