Xiaomi Amazfit GTR

Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR

Informace o Xiaomi Amazfit GTR

Všestranné využití s ohromnou výdrží. Takto jednoduše by se dal shrnout nový výrobek z dílny společnosti Xiaomi, jenž nese název Xiaomi Amazfit GTR. Hodinky mají skutečně nepřeberné možnosti využití a díky jejich výjimečnému designu udělají parádu při sportu i společenské události. Hodinky jsou vybaveny širokou škálou sportovních režimů a především pokročilým měřičem srdečního tepu. Nepostradatelnou součástí je i možnost sledovat všechny důležité notifikace z vašeho smartphonu prostřednictvím pokročilého AMOLED displaye.

Přehledný display

Na první pohled vás u Amazfit GTR zaujme precizní a velký AMOLED display, jehož průměr činí 1,39 palce. Disponuje širokou škálou krásných a pestrých barev a s rozlišením 454×454 pixelů zaboduje nejen u těch, kteří s hodinkami teprve začínají, ale také u ostřílených matadorů, kteří vědí, co po hodinkách požadovat.

Baterie a vysoká výdrž

Hodinky vám budou dělat společnosti i na dlouhých cestách a obavy o jejich výdrž můžete nechat doma. Xiaomi Amazfit GTR se pyšní ohromnou výdrží baterie o kapacitě 410 mAh, u které výrobce udává na jedno nabití až neskutečných 24 dní při běžném užívání, a to včetně použití zabudované GPS. Není tak třeba dělat si hlavu s tím, že vám během tréninku baterie vypoví službu.

Vhodné pro sportovce

Hodinky jsou vybveny funkcemi, jako je akcelerometr, krokoměr, senzor pro měření srdečního tepu, barometr nebo gyroskop. Všechna data můžete sledovat buď na displeji hodinek, nebo na vašem smartphonu, se kterým si hodinky pomocí vestavěné technologie Bluetooth spárujete. Kompatibilní jsou s operačními systémy Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10 a vyšší.

Vysoká odolnost

Horní stranu displeje chrání odolné sklo Gorilla Glass, díky kterému Amazfit GTS odolají proti škrábancům, rýhám a v neposlední řadě také ochrání samotný displej před následky možného pádu. Chlubí se hodnotou odolnosti 5 ATM, tedy odolností, která zaručuje bezproblémový chod hodinek i při ponoru do hloubky až 50 metrů pod hladinu.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 – 1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie576 h
Maximální výdrž baterie1776 h
Rozměry a váha
Výška47.2 – 42.6 mm
Šířka47.2 – 42.6 mm
Tloušťka10.8 – 9.2 mm
Hmotnost25.5 – 48 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTR s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.