Xiaomi Amazfit GTR 3

Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3

Informace o Xiaomi Amazfit GTR 3

Nejen pro všechny vášnivé sportovce, ale vůbec všechny uživatele chytré elektroniky jsou zde nové hodinky Amazfit GTR 3 Grey. Jedná se o úspěšného pokračovatele předchozích modelů. Chytré hodinky vynikají tenkým odolným pouzdrem a nízkou hmotností.

Přehledný a snadno čtitelný

Díky nebývalé vizuální čistotě, která dosahuje až 326 PPI, se velká 1,39" obrazovka Amazfit GTR 3 pyšní poměrem obrazovky k tělu 66 % a je viditelná i za jasného slunečního světla. Zobrazte data, která jsou pro vás důležitá lépe než kdykoli předtím.

Ciferníky, které Vás vystihují

K vytvoření unikátního stylu si můžete vybírat z více než 100 ciferníků, z nichž 15 je animovaných. Pokud si z nabídky ciferníků nevyberete, můžete si vytvořit svůj vlastní, který vystihuje Váš styl

Skvělá výdrž baterie

Chytré hodinky Amazfit GTR 3 Grey disponují baterií, která je udrží až 35 dní v úsporném režimu. Hlavní ale je, že si užijete 21 dní běžného provozu a 10 dní i při opravdu aktivním používání. Hodinky Amazfit GTR 3 se nabijí za 2 hodiny.

Snadné ovládání

Jedním kliknutím zobrazíte údaje o svém zdraví. Můžete zobrazit svůj srdeční tep, nasycení krve kyslíkem, úroveň stresu i dechovou frekvenci pouhým jediným klepnutím na hodinky.

Sleduje Váš spánek, stres i menstruační cyklus

Biometrický senzor 6PD BioTracker PPG 3.0 umí sledovat více zdravotních metrik najednou. Hodinky jsou schopné provádět manuální zátěžový test a také monitorovat váš stres po celý den. Připomenou Vám, abyste se uklidnili dechovým cvičením, pokud jsou hladiny stresu příliš vysoké. Po zaznamenání vašeho menstruačního cyklu mohou hodinky inteligentně předpovídat čas a délku následujících menstruačních a plodných dnů. Těšit se můžete také na monitorování tepové frekvence nebo sledování hladiny kyslíku v krvi.

Skvělý parťák pro fitness

Vybírat můžete ze 150 sportovních aktivit. Hodinky Amazfit GTR 3 dokáží inteligentně rozpoznat Váš pohyb a začnou zaznamenávat sportovní data hned, jak začnete běhat, plavat nebo jen půjdete na procházku. Amazfit GTR 3 jsou vodotěsné do 50 m (5 ATM), díky čemuž jsou ideální pro plavce Využít lze služeb hlasového asistenta Amazon Alexa, díky čemuž vyřídíte spoustu věcí pouze svým hlasem, a můžete tak mít stále volné ruce.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.36 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie504 h
Maximální výdrž baterie840 h
Rozměry a váha
Výška46 mm
Šířka46 mm
Tloušťka11 mm
Hmotnost49 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTR 3 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.