Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro

Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro

Informace o Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro

Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro jsou určené nejen pro všechny vášnivé sportovce, ale vůbec všechny uživatele chytré elektroniky. Jedná se o úspěšného pokračovatele předchozích modelů. Chytré hodinky vynikají tenkým odolným pouzdrem a nízkou hmotností. Biometrický senzor 6PD BioTracker PPG 3.0 umí sledovat více zdravotních metrik najednou. Těšit se můžete na monitorování tepové frekvence, analýzu vašeho spánku, sledování hladiny kyslíku v krvi anebo úroveň stresu.

Inspirovány klasickými hodinkami

Velmi elegantní kulaté tělo z lehkého hliníku s klasickou navigační korunkou. Bezrámečkový zakulacený displej s úhlopříčkou 1,45" a jemností 331 PPI. Skvělý nejen do práce, ale i na fitness.

Variabilní ciferníky

Ciferníky můžete měnit podle nálady nebo Vašeho outfitu. Na výběr máte z více než 150 stylů, z nichž 15 je animovaných. Pokud si nevyberete, můžete si vytvořit až 23 ciferníků, které budou odrážet Vaši osobnost.

Hlídá Vaše zdraví

Amazfit GTR 3 Pro sleduje metriky zdraví, jako je srdeční tep, okysličení krve, stres nebo dýchání. Všechny údaje zobrazíte jednoduše jedním kliknutím. Hodinky také dokáží monitorovat Váš spánek a zjistit jeho kvalitu. Také zaznamenávají Váš menstruační cyklus a upozorní Vás na blížící se menstruaci. Chytré hodinky Amazfit umí rozeznat vaši aktivitu a spustit sportovní režim automaticky. V chytrých hodinkách je také Akcelerometr, GPS, Gyroskop i Barometr.

Skvělý sportovní parťák

Upřednostňujete týmové sporty nebo raději cvičíte sami? Amazfit GTR 3 PRO jsou pro Vás jako stvořené. Vybrat si můžete z až 150 sportů a vše snadno ovládat pomocí hlasového asistenta. Amazfit GTR 3 Pro jsou vodotěsné do 50 m (5 ATM), díky čemuž jsou ideální pro plavce

Vytrvalost, která Vás nezklame

Baterie při běžném používání vydrží až 12 dní. Pokud budete hodinky využívat naplno, vydrží 6 dní ovšem při zapnuté úspoře ale vydrží i měsíc. Hodinky Amazfit GTR 3 Pro se nabijí za 2 hodiny.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.45 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie288 h
Maximální výdrž baterie720 h
Rozměry a váha
Výška46 mm
Šířka46 mm
Tloušťka11 mm
Hmotnost57 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.