Recenze Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro

Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro
Xiaomi Amazfit GTR 3 Pro

Odborné recenze

  • Značka Amazfit se před nějakou dobou odtrhla z područí Xiaomi a začala se naplno věnovat výrobě chytrých hodinek a náramků. Předchozí loňské hodinky Amazfit GTS 2 a GTR 2 se poměrně povedly, ale úplnými chytrými hodinkami nebyly. Nové modely GTS 3, GTR 3 a GTR 3 Pro budou chtít zaujmout novým operačním systémem Zepp OS, kterému nechybí podpora chytré asistentky Amazon Alexa.

  • Nejnovější generace chytrých hodinek od Amazfitu se opět posunula dále a vrcholný model GTR 3 Pro se snaží výbavou i cenou konkurovat například Galaxy Watch od Samsungu či Apple Watch. Výrobce se snaží po všech směrech. Novinka dobře vypadá, umí toho více než minulá generace a chlubí se i dlouhou výdrží.

  • Kdybych hledal chytré hodinky s cenou do pěti tisíc korun, nové GTR 3 Pro bych měl ve výběru jistě hodně vysoko. Sice bych musel překousnout ne úplně vyhovující ovládací korunku a některé nelogické překážky v systému, ale i tak by tyto hodinky byly na špici. Vypadají opravdu skvěle, vydrží dlouho nabité, brzy budou kompletně v češtině. Příjemným bonusem by bylo bezdrátové nabíjení, ale to by se asi dost promítlo do ceny.

  • Značka Amazfit uvedla na český trh hned trojici nových modelů chytrých hodinek. Nejzajímavějším z nich je model GTR 3 Pro, který slibuje jemný displej, dobrou výdrž a možnost si z hodinek i zavolat.

  • Xiaomi se letos na podzim utrhlo z řetězu. Po sérii několika nových mobilních telefonů zařadilo po menší pauze do svého repertoáru i chytré hodinky. Jeho subbrand totiž představil nové smartwatch Amazfit GTR 3 a GTR 3 Pro, které lákají na lepší displej, velmi dlouhou výdrž a rozumně nastavenou cenu.

  • Čínský výrobce nositelné elektroniky Amazfit uvedl na evropský a americký trh nejnovější řadu prémiových chytrých hodinek. Tentokrát jde o tři modely: GTR 3, GTR 3 Pro a GTS 3. Oproti loňské dvojici GTS 2 a GTR 2 přináší hned několik vylepšení včetně elegantnějšího designu a výkonnějšího hardwaru.