Recenze Xiaomi Amazfit GTR 3

Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3
Xiaomi Amazfit GTR 3

Videorecenze

Odborné recenze

  • Amazfit oficiálně představil novou generaci svých chytrých hodinek. V tomto článku se podíváme na modely s kulatým vzhledem a právě letos jsme se dočkali jedné novinky. Výrobce si nevystačí jen s jedním modelem, očekávaným GTR 3, ale přidává rovněž vylepšenou verzi GTR 3 Pro.

  • Xiaomi se letos na podzim utrhlo z řetězu. Po sérii několika nových mobilních telefonů zařadilo po menší pauze do svého repertoáru i chytré hodinky. Jeho subbrand totiž představil nové smartwatch Amazfit GTR 3 a GTR 3 Pro, které lákají na lepší displej, velmi dlouhou výdrž a rozumně nastavenou cenu.

  • Hned v úvodu můžeme konstatovat, že Amazfit vyrábí velmi kvalitní, a přesto cenově relativně dostupné chytré hodinky. Nepodporují sice operační systém Google Wear, nicméně Zepp OS je lehký, svižný, bez bloatwaru a funguje s jakýmkoli telefonem s Androidem i s iPhony.

  • Amazfit, operující pod křídly Xiaomi, patří mezi největší a nejpopulárnější výrobce chytrých hodinek. Má velmi široké portfolio, ve kterém si vybere opravdu každý a to bylo nyní rozšířeno o další tři přírůstky. Všechny novinky jsou zaměřeny na zdraví i cvičení, jsou prošpikovány různými senzory a navrch dostaly poměrně zajímavou cenu.