Xiaomi Amazfit GTR 2

Xiaomi Amazfit GTR 2
Xiaomi Amazfit GTR 2
Xiaomi Amazfit GTR 2
Xiaomi Amazfit GTR 2

Informace o Xiaomi Amazfit GTR 2

Všestranné využití s ohromnou výdrží. Takto jednoduše by se dal shrnout nový výrobek z dílny společnosti Xiaomi, jenž nese název Xiaomi Amazfit GTR 2. Hodinky mají skutečně nepřeberné možnosti využití a díky jejich výjimečnému designu udělají parádu při sportu i společenské události. Hodinky jsou vybaveny širokou škálou sportovních režimů a především pokročilým měřičem srdečního tepu. Nepostradatelnou součástí je i možnost sledovat všechny důležité notifikace z vašeho smartphonu prostřednictvím pokročilého AMOLED displaye.

Přehledný display

Na první pohled vás u Amazfit GTR zaujme precizní a velký AMOLED display, jehož průměr činí 1,39 palce. Disponuje širokou škálou krásných a pestrých barev a s rozlišením 326 ppi zaboduje nejen u těch, kteří s hodinkami teprve začínají, ale také u ostřílených matadorů, kteří vědí, co po hodinkách požadovat.

Baterie a vysoká výdrž

Hodinky vám budou dělat společnosti i na dlouhých cestách a obavy o jejich výdrž můžete nechat doma. Xiaomi Amazfit GTR 2 se pyšní ohromnou výdrží baterie o kapacitě 471 mAh, u které výrobce udává na jedno nabití až neskutečných 38 dní při běžném užívání, a to včetně použití zabudované GPS. Není tak třeba dělat si hlavu s tím, že vám během tréninku baterie vypoví službu.

Vhodné pro sportovce

Hodinky jsou vybveny funkcemi, jako je akcelerometr, krokoměr, senzor pro měření srdečního tepu, barometr nebo gyroskop. Všechna data můžete sledovat buď na displeji hodinek, nebo na vašem smartphonu, se kterým si hodinky pomocí vestavěné technologie Bluetooth spárujete. Kompatibilní jsou s operačními systémy Android 5.0 a vyšší nebo iOS 10 a vyšší.

Vysoká odolnost

Hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 se pyšní hodnotou odolnosti 5 ATM, tedy odolností, která zaručuje bezproblémový chod hodinek i při ponoru do hloubky až 50 metrů pod hladinu.