Xiaomi Amazfit GTR 2e

Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Xiaomi Amazfit GTR 2e

Xiaomi Amazfit GTR 2e jsou stylové a elegantní hodinky v klasickém kulatém provedení, které jsou nabušené funkcemi nejen pro sport, ale i zdraví, a jejich výdrž vás opravdu nadchne. Na první pohled vás zaujme zpracování hodinek bez okrajů s 1,39” velkou AMOLED HD obrazovku, která je kryta zakřiveným sklíčkem, které přirozeně přechází v pečlivě leštěné tělo hodinek. Celkový dojem je pak nejen esteticky příjemnější, ale také vám zajistí větší zorné pole. Těšit se můžete na více než 50 různých ciferníků, z nichž některé umožňují také úpravu widgetů dle vašich preferencí a potřeb. A pakliže byste si přecijen nevybrali z dostupné nabídky, hodinky umožňují nahrávání libovolných obrázků na pozadí ciferníku.

Optický senzor BioTracker 2

Biologický sledovací optický senzor BioTracker 2 byl vyvinut firmou Huami a dokáže bedlivě po dobu 24 hodin monitorovat vaši srdeční frekvenci. Zároveň také poskytne veškeré informace o tom, jak jsou vaše cvičení efektivní, a dohlédne na klidový srdeční rytmus a v případě jakýchkoliv abnormalit vás neprodleně informuje. Navíc také ohlídá hladinu stresu.

Monitoring spánku

Jestli existuje něco, kde je kvalita nejvyšší prioritou, je to spánek. Právě proto pro vás Xiaomi Amazfit GTR 2e nabízí detailní sledování vašich spánkových návyků a cyklů, monitorují stav dýchání, rozpoznají jednotlivé cykly spánku a poskytnou vám podrobný rozbor celé jeho kvality, včetně návrhů na zlepšení vaši spánkové hygieny. Hodinky jsou tak citlivé, že rozpoznají i krátký denní spánek přesahující dělku 20 minut.

Vodotěsné a plné skvělých funkcí

Hodinky bez problému snesou ponor až do hloubky 50 metrů, takže je můžete bez obav nosit každý den, i při plavání. A sportovních režimů je zde opravdu pestrá škála. Jakmile si jeden vyberete, po skončení cvičení pro vás hodinky zpracují detailní rozbor, který si snadno zobrazíte i v mobilní aplikaci. A pakliže náhodou zapomenete režim cvičení zapnout, hodinky díky inteligentnímu rozpoznávání sportovních režimů samy nabídnou, zda právě daný sport vykonáváte a zda chcete svou aktivitu zaznamenat.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie576 h
Maximální výdrž baterie1080 h
Rozměry a váha
Výška45.9 mm
Šířka53.4 mm
Tloušťka11.8 mm
Hmotnost32 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTR 2e s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.