Xiaomi Amazfit GTR 2e

Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e

Informace o Xiaomi Amazfit GTR 2e

Xiaomi Amazfit GTR 2e jsou stylové a elegantní hodinky v klasickém kulatém provedení, které jsou nabušené funkcemi nejen pro sport, ale i zdraví, a jejich výdrž vás opravdu nadchne. Na první pohled vás zaujme zpracování hodinek bez okrajů s 1,39” velkou AMOLED HD obrazovku, která je kryta zakřiveným sklíčkem, které přirozeně přechází v pečlivě leštěné tělo hodinek. Celkový dojem je pak nejen esteticky příjemnější, ale také vám zajistí větší zorné pole. Těšit se můžete na více než 50 různých ciferníků, z nichž některé umožňují také úpravu widgetů dle vašich preferencí a potřeb. A pakliže byste si přecijen nevybrali z dostupné nabídky, hodinky umožňují nahrávání libovolných obrázků na pozadí ciferníku.

Optický senzor BioTracker 2

Biologický sledovací optický senzor BioTracker 2 byl vyvinut firmou Huami a dokáže bedlivě po dobu 24 hodin monitorovat vaši srdeční frekvenci. Zároveň také poskytne veškeré informace o tom, jak jsou vaše cvičení efektivní, a dohlédne na klidový srdeční rytmus a v případě jakýchkoliv abnormalit vás neprodleně informuje. Navíc také ohlídá hladinu stresu.

Monitoring spánku

Jestli existuje něco, kde je kvalita nejvyšší prioritou, je to spánek. Právě proto pro vás Xiaomi Amazfit GTR 2e nabízí detailní sledování vašich spánkových návyků a cyklů, monitorují stav dýchání, rozpoznají jednotlivé cykly spánku a poskytnou vám podrobný rozbor celé jeho kvality, včetně návrhů na zlepšení vaši spánkové hygieny. Hodinky jsou tak citlivé, že rozpoznají i krátký denní spánek přesahující dělku 20 minut.

Vodotěsné a plné skvělých funkcí

Hodinky bez problému snesou ponor až do hloubky 50 metrů, takže je můžete bez obav nosit každý den, i při plavání. A sportovních režimů je zde opravdu pestrá škála. Jakmile si jeden vyberete, po skončení cvičení pro vás hodinky zpracují detailní rozbor, který si snadno zobrazíte i v mobilní aplikaci. A pakliže náhodou zapomenete režim cvičení zapnout, hodinky díky inteligentnímu rozpoznávání sportovních režimů samy nabídnou, zda právě daný sport vykonáváte a zda chcete svou aktivitu zaznamenat.