Recenze Xiaomi Amazfit GTR 2e

Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e
Xiaomi Amazfit GTR 2e

Uživatelské recenze

Odborné recenze

  • Segment cenově dostupných chytrých hodinek se začíná pěkně plnit. Nové Amazfit GTR 2e lákají především na velký a kvalitní displej či propracované prostředí s množstvím funkcí. Dokonce nepostrádají ani GPS a dle výrobce nabídnou i dlouhou výdrž na nabití. Máme zde tip ke koupi s cenou kolem tří tisíc korun?

  • Xiaomi si vždy umělo vyhrát s designem svého příslušenství. Jinak tomu není ani v případě chytrých hodinek Amazfit GTR 2e a GTS 2e, které se řadí mezi nejpovedenější kousky tohoto roku. Působí totiž opravdu elegantní dojmem a nestrádají ani po stránce funkcí nebo výdrže baterie. Nyní navíc oba modely můžete pořídit za tu nejlepší cenu.

  • Čínská společnost Huami dle očekávání, v rámci na dálku konané konference CES 2021, přivedla na globální trh dvoje nové hodinky Amazfit GTS 2e a GTR 2e. Doplňuje nimi předchozí modely z druhé generace těchto populárních kousků nositelné elektroniky. Po stránce designu se příliš neliší, mají ale o dost jiné hodnoty výdrže. Díky dřívějšímu uvedení v Číně už známe parametry pár týdnů, teď k novinkám Amazfit GTS 2e a GTR 2e máme i oficiální ceny pro zbytek světa.