Recenze Xiaomi Amazfit GTR

Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR
Xiaomi Amazfit GTR

Odborné recenze

  • Xiaomi se, vedle jiných odvětví, velmi dobře daří také na poli wereables (nositelností chcete-li) kde za svůj úspěch vděčí především levnému, ale velmi schopnému nármaku Xiaomi Mi Band. Ani zde však rozhodně nehodlá vsadit vše na jedinou kartu a ve hře má hned několik řad chytrých produktů pro vaše zápěstí. My se dnes podíváme na pomyslný střed nabídky a sice na chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit GTR.

  • Cenově dostupné sportovní hodinky jsou na trhu často nedostatkovým zbožím. Situaci již nějaký ten pátek zachraňují například hodinky Amazfit GTR, které vznikají pod taktovkou Xiaomi. Jedná se o lehké elegantní hodinky s kvalitním displejem a dlouhou výdrží. Jsou dobrou volbou, nebo je nízká cena vykoupena vážnými ústupky?

  • Koncem července přidal čínský gigant Xiaomi do svého portfolia nové chytré sportovní hodinky s názvem Amazfit GTR. Ty, stejně jako ostatní nositelnou elektroniku, vyrábí společnost Huami, která je pro Xiaomi jediným výrobcem nositelných zařízení, včetně populárních náramků Mi Band. Nové Amazfit jsou ale především určeny pro sportovně založené uživatele, kteří ocení voděodolné tělo, mnoho sportovních funkcí, vylepšený měřič srdečního tepu a vestavěnou GPS.

  • Xiaomi na trhu chytrých nositelností rozhodně nestrádá a nemalý podíl na tom, že se firmě daří, má zejména série Mi Band. Náramky se pyšní hlavně velmi nízkou cenou a slušným poměrem výkonu. Po vybalení z balení, ve kterém se kromě návodu a nabíječky nic jiného neskrývá, jsem hodinky nechal nabít a celé jsem si je prohlédl. Do redakce nám doputovala tmavá 47mm varianta, jejíž tělo je vyvedeno z hliníku a musím uznat, že hodinky samotné vzhledem rozhodně neurazí.

  • I když hodinky Amazfit GTR vydala společnost Xiaomi teprve nedávno, vzhledem k rychlosti, s jakou uvádí tato čínská společnost produkty na trh, se to může zdát jako celá věčnost. Já si ale chtěl dát na recenzi opravdu záležet a hodinky do hloubky poznat, proto jsem s recenzí čekal až doteď. No a jak hodinky hodnotím s odstupem času? Vyplatí se do nich investovat, nebo již Xiaomi vydal zase o něco lepší modely? To a mnohem více se dozvíte v dnešní recenzi.

  • Půvabný design, AMOLED displej, všestranně užitečné funkce i velmi atraktivní cena. Xiaomi Amazfit GTR jako by měly vše, co si běžný zákazník může přát. V nejnovější recenzi se na tento zajímavý model podíváme pěkně zblízka. Již při rozbalení Xiaomi Amazfit GTR překvapí svým prémiovým a precizním zpracováním. Kovová konstrukce s elegantním designem z hodinek vytváří módní doplněk pro každou příležitost.