Garmin Fenix 6X Pro

Garmin Fenix 6X Pro
Garmin Fenix 6X Pro
Garmin Fenix 6X Pro
Garmin Fenix 6X Pro

Informace o Garmin Fenix 6X Pro

Pokud se nespokojíte s běžnými sportovními hodinkami, přístroj z řady Fenix6X Pro vás rozhodně nezklame. Hodinky jsou nabité sportovními funkcemi, mají odolné provedení a přesto si zachovávají svůj styl a jistou eleganci běžného nošení. Špičkový barevný displej je chráněn sklem Gorilla Glass a baterie se dokáže intuitivně přizpůsobit tak, aby vydržela co nejdéle v chodu. S modelem Fenix6X PRO uvidíte svou přesnou polohu díky zabudované GPS a využívat můžete i podrobné topografické mapy. Že budete mít dispozici bohatou a pestrou škálu sportovních profilů, to určitě ani zmiňovat nemusíme.

Pro každý sport

Nezáleží na tom, jaká pohybová aktivita je pro vás ta pravá. Hodinky nabízí profily pro desítky sportů včetně běhu, jízdy na kole, plavání, golfu nebo lyžování. Získávat můžete detailní informace o své výkonnosti během tréninku, jako je vyhodnocení efektivity, odhad výkonu v příštím závodě nebo měření délky kroku. K dispozici je také monitorování srdečního tepu.

Na hory i na schůzku

I přes zacílení na sport si tyto hodinky udržely stylový a jednoduchý design, takže je nemusíte sundávat ani při cestě do práce nebo na pracovní schlzku. Samozřejmostí je již od pohledu viditelné odolné provedení, díky kterému vydrží nástrahy počasí během tréninku nebo pobytu v přírodě. Díky voděodolnost 10 ATM si s hodinkami můžeze i zaplavat.

Vždy na očích

Mějte všechny podstatné informace hned na očích díky 1,4" barevnému chroma displeji, který nabízí výbornou čitelnost za všech, a to i nepříznivých světelných podmínek. Po spárování se smartphonem hodinky zobrazují i veškeré notifikace (např. příchozí hovory a zprávy), můžete skrze ně ovládat hudbu, sledovat předpověď počasí nebo v případě ohrožení odeslat nouzovou zprávu.

Bez zbytečných omezení

Přístroj z řady Fenix6X PRO využívá baterii s vysokou kapacitou a vylepšený systém spotřeby energie, proto vydrží až 80 dní v úsporném režimu hodinek, až 46 dní v expedičním GPS záznamu,, až 21 dní v režimu smartwatch a až 60 hodin v plnohodnotném GPS záznamu.

Mapy na dosah

Zabudovaný GPS čip umožní nejen zapisovat přesnou trasu, ale také zobrazovat aktuální polohu. Hodinky jsou vybaveny topografickými a lyžařskými mapami TopoActive pro celou Evropu s doporučením zajímavých tras v okolí a hodnocením obtížnosti sjezdovek. Milovníci golfu si také přijdou na své, nechybí totiž ani mapy 41 tisíc golfových hřišť po celém světě.

Platby budoucnosti

Stačí jeden pohyb zápěstím a je zaplaceno! Díky systému Garmin Pay už nemusíte hledat drobné po kapsách nebo váš smartphone na dně batohu. Využít můžete také další možnosti, jako je poslech hudby přes sluchátka s Bluetooth.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie60 h
Maximální výdrž baterie1920 h
Rozměry a váha
Výška51 mm
Šířka51 mm
Tloušťka14.9 mm
Hmotnost93 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Garmin Fenix 6X Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.