Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6

Informace o Garmin Fenix 6

Chytré hodinky Garmin Fenix6 nebudete chtít sundat z ruky. Jde totiž o mnohem víc, než jen o chytrý přístroj na měření vaší denní aktivity. Jsou všestranně zaměřené a k tomu všemu budou navíc vypadat jako luxusní módní doplněk, který skvěle vyzdvihne jakýkoliv váš outfit.

Bohatá nabídka funkcí

Od svých starších předchůdců převzaly Fénix6 především ty nejdůležitější funkce a logiku ovládání. Najdete v nich vše od sportovních aktivit přes notifikace z telefonu až po možnost poslechu hudby nebo bezkontaktního placení Garmin Pay.
Hodinky v sobě skrývají zabudované senzory, které automaticky změří váš srdeční tep, vzdálenost, kalorie, kroky, nebo třeba vystoupaná patra. Hodinky lze snadno spárovat pomocí Bluetooth s vašim chytrým telefonem a díky aplikaci tedy uvidítě přehledně všechny své aktivity.

Elegantní design

Hodinky mají jedinečný a univerzální design, který se skvěle hodí na vaše zápěstí, ať už jste v kanceláři, nebo ve fitku. Pyšní se barevným chroma displayem, který je chráněn sklíčkem Gorilla Glass. Display není dotykový, hodinky lze již tradičně ovládat pomocí pěti tlačítek. Výrobce tuto strategii zvolil pro lepší komfort a vyšší přesnost ovládání. Hodinky jsou totiž uzpůsobeny i velmi náročným podmínkám, které nemusí být pro dotykový display příliš příznivé (rukavice, vlhko, mokro apod.). Zůstává ovšem úspornost a špičková viditelnost displaye a to i na přímém slunečním svitu, naopak za snížených světelných podmínek je k dispozici podsvícení se samostatně nastavitelnou úrovní jasu.

Sledujte svůj trénink

Informace o tréninku a výkonnosti ještě nikdy nebyly tak podrobné. Funkce Race Predictor odhaduje, jak rychle zaběhnete další závod, zatímco vyhodnocení efektivity tréninku prozradí, zda se zlepšujete podle svých očekávání. Výkonnostní sportovci ocení měření míry „odrazu“ při běhu, délky kroku a doby kontaktu se zemí.

Sportovní režimy

Garmin Fenix 6 jsou multisportovní hodinky, které umožňují měření aktivit na souši a díky vodotěsnosti 10 ATM i ve vodě. V základní nabídce naleznete možnosti jako běh, horské kolo, triatlon, lezení, běžkování, kajak, pilates, uvnitř, golf a velká sposta daších režimů. Hodinky je možné dále rozšiřovat o aplikace třetích stran, např. InLine bruslení a podobně.

Vestavěné senzory

Hodinky jsou vybaveny mimo GPS, Glonass a Galileo také kompasem, výškoměrem, teplotním senzorem, nebo třeba gyroskopem. Samozřejmostí je také Elevate® optický snímač pro měření srdečního tepu na zápěstí. Hodinky v průběhu dne nepřetržitě měří srdeční tep a naměřená data zaznamenávají do své paměti. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability srdečního tepu zatížení organizmu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Jednoduché vyhodnocení těchto dat je k dispozici pomocí ukazatele BODY BATTERY, který zobrazuje míru únavy jedním číslem, které se při načítající zátěži snižuje a během regenerace a spánku naopak zvyšuje.

Garmin Pay

S hodinkami můžete dokonce i platit. Využijte službu Garmin Pay pro bezkontaktní platby v obchodech. Kartu i telefon nyní můžete nechat doma!

Upozornění z telefonu

Po spárování se smartphonem se vám na displeji hodinek budou ukazovat notifikace o příchozích hovorech, SMS zprávách, záznamy v kalendáři, e-maily a další upozornění z navolených aplikací.

Dlouhá výdrž baterie

Jedna z nových funkcí hodinek je správa spotřeby energie hodinek. K dispozici je několik režimů spotřeby. Kromě plnohodnotného GPS záznamu je k dispozici „Battery Save GPS mód“ s až dvojnásobnou výdrží během měření aktivity a dokonce velmi úsporný expediční režim s až 18-ti násobnou výdrží oproti plnohodnotnému GPS režimu. V hodinkách je umístěná dobíjecí baterie, která přístroji zajistí až 14 dní provozu při běžném používání s telefonem.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.3 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie36 h
Maximální výdrž baterie1152 h
Rozměry a váha
Výška47 mm
Šířka47 mm
Tloušťka14.7 mm
Hmotnost80 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin Fenix 6 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.