Garmin Fenix 6X

Garmin Fenix 6X
Garmin Fenix 6X
Garmin Fenix 6X
Garmin Fenix 6X

Informace o Garmin Fenix 6X

Pokud se nespokojíte s běžnými sportovními hodinkami, přístroj z řady Fenix6X vás rozhodně nezklame. Hodinky jsou nabité sportovními funkcemi, mají odolné provedení a přesto si zachovávají svůj styl a jistou eleganci běžného nošení. Špičkový barevný displej je chráněn sklem Gorilla Glass a baterie se dokáže intuitivně přizpůsobit tak, aby vydržela co nejdéle v chodu. S modelem Fenix6X uvidíte svou přesnou polohu díky zabudované GPS a využívat můžete i podrobné topografické mapy. Že budete mít dispozici bohatou a pestrou škálu sportovních profilů, to určitě ani zmiňovat nemusíme.

Pro každý sport

Nezáleží na tom, jaká pohybová aktivita je pro vás ta pravá. Hodinky nabízí profily pro desítky sportů včetně běhu, jízdy na kole, plavání, golfu nebo lyžování. Získávat můžete detailní informace o své výkonnosti během tréninku, jako je vyhodnocení efektivity, odhad výkonu v příštím závodě nebo měření délky kroku. K dispozici je také monitorování srdečního tepu.

Na hory i na schůzku

I přes zacílení na sport si tyto hodinky udržely stylový a jednoduchý design, takže je nemusíte sundávat ani při cestě do práce nebo na pracovní schlzku. Samozřejmostí je již od pohledu viditelné odolné provedení, díky kterému vydrží nástrahy počasí během tréninku nebo pobytu v přírodě. Díky voděodolnost 10 ATM si s hodinkami můžeze i zaplavat.

Vždy na očích

Mějte všechny podstatné informace hned na očích díky 1,4" barevnému chroma displeji, který nabízí výbornou čitelnost za všech, a to i nepříznivých světelných podmínek. Po spárování se smartphonem hodinky zobrazují i veškeré notifikace (např. příchozí hovory a zprávy), můžete skrze ně ovládat hudbu, sledovat předpověď počasí nebo v případě ohrožení odeslat nouzovou zprávu.

Bez zbytečných omezení

Přístroj z řady Fenix6X využívá baterii s vysokou kapacitou a vylepšený systém spotřeby energie, proto vydrží až 80 dní v úsporném režimu hodinek, až 46 dní v expedičním GPS záznamu,, až 21 dní v režimu smartwatch a až 60 hodin v plnohodnotném GPS záznamu.

V paměti jsou nahrané mapy i hudba

Do hodinek si můžete nahrát vlastní hudební soubory nebo seznamy skladeb ze služeb Deezer či Spotify. Předinstalované jsou také mapy s automatickou navigací, a to ne jen tak ledajaké. Obsažené jsou mapy celé Evropy, lyžařské mapy a mapy golfových hřišť.

Platby budoucnosti

Stačí jeden pohyb zápěstím a je zaplaceno! Díky systému Garmin Pay už nemusíte hledat drobné po kapsách nebo váš smartphone na dně batohu. Využít můžete také další možnosti, jako je poslech hudby přes sluchátka s Bluetooth.