Garmin Fenix 7X

Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X

Informace o Garmin Fenix 7X

Chytré hodinky Garmin Fenix 7X kombinují ty nejlepší funkce našich sportovních a outdoorových produktů ve spojení s špičkovým designem, výdrží a odolností. Díky této kombinaci nachází hodinky svoje využití jak v náročných podmínkách, tak i v běžném, každodenním nošení. Unikátní sklíčko hodinek Power Glass™ umožňuje dobíjet akumulátor hodinek ze slunečních paprsků a poskytuje tak prodlouženou výdrž akumulátoru na 1 nabití.

Vysoká odolnost

Robustní konstrukce sportovní s vysokou odolností a velkým 1,4″ displejem s možností solárního dobíjení a 51 mm tělem. Hodinky splňují americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům a voděodolnosti.

Plnohodnotné duální ovládání

Zcela nový koncept ovládání přináší plnohodnotné duální ovládání tlačítky i dotykovým displejem spojuje výhody obou možností. Rychlá aktivace nebo vypnutí dotykového displeje nebo možnost zamknutí tlačítek je samozřejmostí.

Solární dobíjení baterie

Výdrž baterie až 28 dní v režimu chytrých hodinek, plus 9 dní při solárním dobíjení. Případně až 89 hodin v režimu GPS záznamu, z čehož až 33 hodin je podíl solárního dobíjení.

Všestranné sportovní využití

K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.

Vestavěná LED svítilna

Modely Fénix 7X mají v pouzdře hodinek vestavěnou unikátní LED svítilnu s vysokou výkonností, dlouhou výdrží a nastavitelnou barvou, intenzitou světla a režimem svícení. LED svítillna je praktickou a bezpečnostní funkcí hodinek.

Satelitní příjem

Moderní GPS/GLONASS/Galileo satelitní přijímač dokáže přesně a spolehlivě zaznamenat tréninky a poskytnout navigační informace i v náročnějších prostředích s omezeným výhledem na oblohu, kde by starší přijímače nestačily.

Chytrá oznámení

Na hodinkách můžete sledovat příchozí volání, e-maily, sms a další notifikace z připojeného telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s většinou telefonů s operačním systémem Android i iOS.

Přehrávání streamované hudby

Stáhněte si skladby a seznamy skladeb z účtu ve službě Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné) a přehrávejte hudbu z hodinek přímo do sluchátek, bez nutnosti mít telefon s sebou.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.4 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFCGarmin pay
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie888 h
Maximální výdrž baterie8760 h
Rozměry a váha
Výška51 mm
Šířka51 mm
Tloušťka14.9 mm
Hmotnost96 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Garmin Fenix 7X s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.