Recenze Garmin Fenix 7X

Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X
Garmin Fenix 7X

Odborné recenze

  • Vše nové, co Garmin Fénix 7x přináší, je zapracováno do hodinek velmi kvalitně a hlavně velmi střídmě. Pokud vám něco nevyhovuje, nemusíte to v podstatě používat, jako je to například v případě dotykového ovládání. Změn je opravdu hodně a i když některé nemusí být na první pohled světoborné, při používání rychle zjistíte, že spolehlivé měření tepu i v mínusových teplotách, kdy máte zkřehlé ruce, je opravdu plus.

  • Garmin Fenix 7 je perfektní kousek. Ano, běžný smrtelník využije maximálně 5 % všeho, co tyto hodinky umí, ale člověk si často nekupuje věci pro to, co využije, ale pro jejich potenciál. Alternativy se hledají těžko, protože Fenixu 7 se dorovná málokteré jiné zařízení.

  • Garmin představil novinku Fenix 7X Sapphire Solar, která je nabitá funkcemi, které využijete ve sportu i v běžném životě. To, o co se ostatní konkurenční modely teprve snaží a výsledky jsou často rozporuplné, je pro tento model naprostá samozřejmost. Kvalitní GPS, výborná výdrž, aplikace, které využijete po celý den. Garmin Fenix 7X Sapphire Solar je to nejlepší, co aktuálně můžete na trhu získat.

  • Garmin letos představil novou generaci své vrcholné řady Fénix. Pokud zrovna máte na zápěstí jejích předchůdce, lámete si hlavu s tím, co by šlo na hodinkách ještě vylepšit. Pravda, změny jsou spíše kosmetické a rozhodně nezavdávají důvod pro okamžitou změnu.

  • Společnost Garmin představila nástupce populárních hodinek Fenix 6, které jsou na trhu již od roku 2019. Ty zaujaly veřejnost nejen přítomností solárních panelů, ale také prémiovým zpracováním a podrobnějším sledováním zdravotních a sportovních aktivit. Jinak na tom není ani nová generace Garmin Fenix 7, která v sobě zahrnuje hned tři různé modely.

  • Dva a půl roku jsme čekali na novou generaci, nyní Garmin konečně představil novou řadu Fénix 7 a příjemně překvapil! Garmin Fénix 7 má hromadu novinek, jako například dotykový displej, verze se solárním panelem nebo excelentní výdrž. Hodinky mají samozřejmě vestavěnou GPS, přičemž novinkou je podpora pásma L5.