Garmin Fenix 6S Pro

Garmin Fenix 6S Pro
Garmin Fenix 6S Pro
Garmin Fenix 6S Pro
Garmin Fenix 6S Pro

Informace o Garmin Fenix 6S Pro

Sportovní hodinky Garmin fenix6X PRO nabídnou uživateli přesně to, co si žádá. Nezáleží na tom, jestli preferujete indoorové nebo outdoorové sporty a jestli se věnujete józe nebo silovému tréningu. Tyto špičkové hodinky s obrazovkou pyšnící se mimořádným jasem a skvělou viditelností vám zprostředkují vše, co si jen lze přát. Informace, notifikace, tréninky, hudba, dokonce s nimi můžete i platit v obchodě. Obsahují i předinstalované mapy a do slušných 32GB paměti se vejde až 2 000 skladeb. Na výkonnou baterii se budete moci spolehnout po dobu 60 hodin i s aktivním GPS zařízením nebo až 80 dní v pohotovostním režimu. Ve verzi Sapphire se pyšní ještě odolnějším safírovým sklíčkem. Kovové části hodinek jsou ošetřeny DLC povrchovou karbonovou úpravu.

Kvalitní materiály a velký displej

Na první pohled hodinky rozhodně zaujmou svým velmi moderním vzhledem. Každý komponent je vyroben z mimořádně kvalitních a odolných materiálů, které se nezaleknou žádného počasí ani prostředí. Odolají dokonce i vodě a díky odonosti 10 ATM se s nimi můžete potápět až do hlubin s tlakem deseti atmosfér.

Pokročilé senzory

Hodinky vás budou monitorovat na každém kroku, který pro jistotu i zaznamenají. Funkce ClimbPro nadchne nejednoho horolezce a jsou opatřeny i senzory jako GPS, GLONASS, GALILEO, ale také gyroskopem, kompasem, výškoměrem, akcelerometrem a teploměrem. Nelze opomenout ani měřič pitného režimu či srdečního tepu.

Upozornění ze smartphonu

Po spárování s vašim smartphonem budete mít všechna upozornění doslova hned po ruce. Na displeji hodinek se vám zobrazí notifikace příchozích a nepřijatých hovorů či SMS zpráv, ale také aplikací. Samozřejmostí je přehrávání hudby nebo bezkontaktní placení nákupu skrzeGarmin Pay.

Snadná výměna řemínku

Přizpůsobte si vzhled hodinek pro každou příležitost. Řemínek lze libovolně menit. Výměna je snadná, zabere pár sekund a nepotřebujete k tomu žádné specální nářadí nebo příslušenství. Jednoduše si lze dokoupit náhradní pásky v různých barvách či materiálech a máte jistotu, že se perfektně sladíte s vašim outfitem každý den.

Aplikace Garmin Connect

Stáhněte si do svého chytrého telefonního zařízení nebo tabletu zdarma aplikaci Garmin Connect a mějte statistiky a informace o vašich výkonech přehledně vždy na jednom místě.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie24 h
Maximální výdrž baterie816 h
Rozměry a váha
Výška51 mm
Šířka51 mm
Tloušťka14.9 mm
Hmotnost61 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Garmin Fenix 6S Pro s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.