Recenze Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6
Garmin Fenix 6

Videorecenze

Momentálně nemá Sysloun k dispozici žádné videorecenze.

Odborné recenze

  • GARMIN FÉNIX 6s/6/6X

    (www.petruvblog.cz)

    Garmin představil novou řadu multisportovních hodinek Fénix 6, kde vedle vylepšení designu, který přinesl hlavně větší obrazovku a štíhlejší tělo hodinek, také výkonnější optický snímač tepu s integrovaným měřením okysličení krve, rychlejší procesor a nový účinnější a úspornější GPS chipset. I přes větší výkon se povedlo prodloužit výdrž baterie. U verze 6X poprvé najdete hodinky se solárním nabíjením.

  • Ve světě elektroniky je jen málo výrobků, na které jsou kupující ochotni čekat frontu a chytré hodinky řady Garmin Fenix mezi ně rozhodně patří. V těchto dnech na trh míří jejich nová řada označená pořadovým číslem šest. Americké značce Garmin se podařilo do poslední chvíle jejich představení utajit. O to více nás potěšilo, že jsme měli mezi prvními možnost Fenix 6 vyzkoušet.

  • Americká společnost Garmin překvapila a ještě před veletrhem IFA představila další pokračování legendárního sporttesteru: Garmin Fēnix 6. Opět má tři základní velikosti, příplatkové varianty a řadu barevných provedení a postupně budou přibývat speciální edice. Rozměry jsou (+/-) stejné jako u předchozí generace 5 Plus, šířka a uchycení řemínků zůstávají zachované, ale konečně rostou displeje (které byly u pětkových generací po hříchu stejně velké pro všechny tři velikosti hodinek).