Sony Xperia 5 II

Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II
Sony Xperia 5 II

Informace o Sony Xperia 5 II

Krásný OLED displej, fantastické rozlišení s 120Hz obnovovací frekvencí a barvy, od kterých neodtrhnete oči - to je Sony Xperia 5 II. Pyšní se odolností proti vodě, prachu i poškrábání displeje a trojice fotoaparátů od společnosti Alpha se postará o pestrou nabídku profesionálních ovládacích prvků, včetně samostatného tlačítka uzávěrky. A společnost Sony myslela nejen na milovníky fotografií, nasvé si přijdou i hráči. Sony Xperia 5 II je totiž oficiálním smartphonem turnaje Call of Duty, ale najdete v něm i Game Enhancer, který zařídí, aby vás při hře nikdo a nic nerušilo. Třešničkou na dortu je fakt, že se jedná o první telefon, který dokáže natáčet slow motion videa ve špičkové kvalitě.

Technologie fotoaparátů Alpha – pro výsledky ostré jako břitva

Xperia 5 II si vypůjčila technologii od profesionálních fotoaparátů Alpha, aby vám mohla poskytnout rychlost a přesnost, kterou potřebujete k zachycení kouzelných chvilek s ostrostí břitvy a dokonalou expozicí.

Pokaždé vyfotografujte dokonalý portrét

Ne u každého portrétu lze dokonale zapózovat – občas chcete něco spontánnějšího. A tady si přichází na své automatické ostření na oči v reálném čase – ať už fotíte rychle se pohybující lidi nebo zvířata. Funkce automatického ostření na oči v reálném čase zajistí, že se nejvýraznější část obličeje dostane do popředí i tehdy, když je jedno oko zakryté nebo se když se osoba rychle pohybuje.

Funkce a ovládání inspirované fotoaparáty Alpha

S Xperia 5 II máte díky ovládání, kterým jsou obvykle vybaveny profesionální fotoaparáty, při fotografování naprostou svobodu. Zvolte si automatická nastavení nebo manuálně ovládejte ISO, expoziční čas, vyvážení bílé barvy a další funkce. Poté exportujte do RAW (.DNG) pomocí rozhraní inspirovaného fotoaparáty Alpha.

Vynikající kvalita ZEISS ve vašem smartphonu Xperia

Mnohostranným fotoaparátem s trojitým objektivem můžete zachytit krásné krajiny i portréty a přiblížit vzdálené objekty. Optika ZEISS je kalibrována přímo na Xperia 5 II a díky vynikající antireflexní ochraně ZEISS T dosáhnete skvělého kontrastu a čistoty snímků.

Zážitek z širokoúhlého obrazu přímo ve vaší dlani

Když jste blázni do filmů, chce to smartphone, na kterém si je budete moci opravdu vychutnat. S připojením 5G můžete stahovat a streamovat obsah rychleji než kdy předtím, a displej s obnovovací frekvencí 120 Hz zajišťuje hladký posun.

Nechte se vtáhnout do akce

6,1” 21:9 CinemaWide™ FHD+ a HDR OLED displej vás díky svým rozměrům a velké zobrazovací ploše vtáhne do děje přesně tak, jak měli tvůrci v úmyslu.

Prožijte hru. Dostaňte se do čela.

Xperia 5 II vás vtáhne hlouběji do hry díky imerznímu 21:9 displeji – a s funkcí Game enhancer, ultrarychlým výkonem, obnovovací frekvencí120 Hz a přesnou odezvou na dotyk je výhoda zcela na vaší straně.

Užijte si hladkou a čistou hru

Displej s nativní obnovovací frekvencí 120 Hz čistě zobrazuje rychle se pohybující objekty a umožňuje tak skutečně hladkou hru. Ale tím Xperia 5 II nekončí – díky 240Hz redukci rozmazání snímku displej aktualizuje zobrazení v neuvěřitelné frekvenci 240 za vteřinu a zajišťuje tak čistou akci.

Poslouchejte, jako kdybyste stáli vedle interpreta

Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a navrhli telefon Xperia 5 II tak, aby díky zvuku, vybroušenému k dokonalosti ve spolupráci se Sony Music Entertainment, poskytoval při poslechu skutečně autentický zážitek.

3,5mm sluchátkový konektor pro nejvyšší kvalitu zvuku

Zapojte svá oblíbená sluchátka do 3,5mm sluchátkového konektoru a získejte vynikající zvuk s čistším oddělením levé a pravé stopy a sníženým šumem signálu na téměř nepostřehnutelných 20 dB – o více než 90 % nižší než u předchozího modelu.

Poslouchejte a prožijte zvuk všude kolem vás

S 360 Reality Audio bude hudba tak živá a skutečná jako nikdy předtím – Xperia 5 II byla navíc navržena tak, abyste si hudbu mohli užít s klasickými i bezdrátovými sluchátky. Obsahuje dokonce i integrované hardwarové dekódování, které optimalizuje kvalitu zvuku a zlepšuje spotřebu energie, abyste mohli déle poslouchat.

Zkonstruován tak, aby obstál při každodenním použití

Toto zařízení má třídu ochrany IP 65/68 proti vodě a prachu, která je chrání před vlivy počasí, a navíc má vepředu i vzadu pevné a odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 6.

Síla, kterou potřebujete pro výjimečný výkon

Xperia 5 II vám umožní fotit, hrát, sledovat poslouchat a pracovat na více úkolech najednou jako nikdy předtím – a to vše díky mobilní platformě Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G a systému Snapdragon X55 5G Modem-RF. Kombinují neuvěřitelné 5G rychlosti v řádech gigabitů s CPU a GPU, které jsou o 25 % rychlejší než u předchozích modelů. Tak se připoutejte a užijte si jízdu.

Nabití až na 50 % již za 30 minut

Součástí Xperia 5 II je výkonná 4 000mAh baterie podporující rychlé nabíjení. Pokud tedy spěcháte a baterie je téměř vybitá, můžete ji dobít na 50 % již za pouhých 30 minut.