Sony Xperia 10 II

Sony Xperia 10 II
Sony Xperia 10 II
Sony Xperia 10 II
Sony Xperia 10 II

Informace o Sony Xperia 10 II

Působivé možnosti prohlížení a snímání obsahu, odlehčený a elegantní design. Všechno, co děláte na smartphonu, vám s přístrojem Xperia 10 II půjde lépe.

Jen ať si prší – můžete pořizovat snímky, natáčet videa a sledovat je za každého počasí

Smartphone Xperia 10 II můžete používat bez obav – je** voděodolný s třídou krytí IP65/68**, chrání ho sklo Corning® Gorilla® Glass 6 a jeho baterie má dlouhou výdrž. Díky možnosti zobrazit více oken můžete smartphone používat novým způsobem. 6" širokoúhlý OLED displej 21:92 udělá ze sledování filmů skvělý zážitek. Fotoaparát se třemi objektivy skýtá větší kreativitu při focení a natáčení videí.

Když se smartphone spojí s televizí

Využili jsme své zkušenosti se světově proslulými televizory a vytvořili jsme pro smartphone Xperia 10 II výjimečný OLED displej. Barvy jsou bohaté a přirozené, černá je skutečná a výsledky jsou ohromující.

Fotoaparát se třemi objektivy otevírá prostor kreativitě

Fotoaparát se třemi objektivy, širokoúhlým, superširokoúhlým a teleobjektivem, nabízí flexibilitu a možnost pořizovat nádherné snímky v různých prostředích a podmínkách.

Krásné fotky pořízené jednoduše

Spojením umělé inteligence a zkušeností společnosti Sony s vývojem fotoaparátů dokáže smartphone Xperia 10 II rozeznat různá prostředí a příslušným způsobem upravit nastavení fotoaparátu. Takže můžete pořizovat úžasné obrázky pořád dokola.

Více oken pro multitasking

Na širokoúhlém displeji 21:9 lze zobrazení rozdělit do dvou samostatných oken a v každém spustit jinou aplikaci. To se skvěle hodí při multitaskingu – v jednom okně můžete například sledovat mapu a ve druhém psát zprávu.

Jednoduché ovládání jednou rukou

Xperia 10 II má velký 6" displej, přesto ho lze pohodlně ovládat jednou rukou. Na minidispleji máte vše na dosah a boční snímač umožňuje jednoduché zobrazení více oken i rychlý a intuitivní přístup ke všem aplikacím. Smartphone je lehký a snadno se ovládá – a je jedno, jestli pořizujete fotky nebo hrajete hru.

Bez starostí

Xperia 10 II je voděodolný s třídou krytí IP65/68 a má baterii s dlouhou výdrží, takže si nemusíte dělat žádné starosti a můžete se bavit.

Baterie s dlouhou výdrží

Xperia 10 II má baterii s kapacitou 3 600 mAh a dlouhou výdrží, takže budete mít veškerou energii potřebnou k tomu, abyste se bavili po celý den.

Prodloužíme baterii život

Naše technologie nabíjení udrží baterii ve formě déle. Funkce Ochrana baterie zabraňuje přebíjení telefonu a Adaptivní nabíjení Xperia monitoruje během nabíjení telefon a zajišťuje, aby se baterie nepřetěžovala.

Rychlé nabíjení, kdykoli je třeba

Xperia 10 II je kompatibilní se samostatnou rychlou nabíječkou UCH32C, takže ho můžete kdykoli rychle nabít, když dochází energie.

Vynikající zvuk, přes kabel i bezdrátově

Naše zkušenosti se zvukovými zařízeními zaručují vynikající poslech a díky technologii pro bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení můžete poslouchat hudbu i bez kabelu. Přirozeně neschází klasický 3,5mm zvukový konektor a funkce DSEE HX pro zvyšování kvality zvuku a nativní přehrávání ve vysokém rozlišení.

Výkon, na který se můžete spolehnout

Od procházení webu a hraní her až po rychlý multitasking – mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 6656 snadno zvládne všechny vaše aplikace, filmy a hry.