Sony Xperia 1 II

Sony Xperia 1 II
Sony Xperia 1 II
Sony Xperia 1 II
Sony Xperia 1 II

Informace o Sony Xperia 1 II

Xperia 1 II posouvá hranice rychlosti smartphonů. Telefon je nabitý nejnovějšími technologiemi včetně konektivity 5G. Je vybaven fotoaparátem, na jehož vývoji se podíleli inženýři z týmu, který vyvíjí fotoaparáty Sony Alpha. Na smartphone má výjimečně rychlé automatické zaostřování. Na 6,5" displeji 4K HDR OLED CinemaWide s poměrem stran 21:92 můžete vše sledovat v úžasné kvalitě jako v kině.

Vyšší rychlost, větší možnosti – připojení 5G

Připojení 5G je vaší branou do světa nových možností. Připojení 5G je nejen rychlé, ale také responzivní, má malou latenci a velkou šířku pásma. Můžete bez obtíží streamovat, stahovat a nahrávat i velké soubory s videem ve formátu 4K a obrazem v plném rozlišení během několika vteřin.

Profesionální technologie z fotoaparátů Alpha

Žádný smartphone ještě neměl takový fotoaparát jako Xperia 1 II. Vyvinuli jej inženýři odpovědní za nejnovější řadu aparátů Alpha 9, která se vyznačuje prvotřídním automatickým zaostřováním. Xperia 1 II podporuje formát RAW. Automatické ostření Eye AF nyní rozpoznává kromě lidských také zvířecí oči. Ovládání bylo přepracováno tak, aby vyhovovalo požadavkům profesionálních fotografů – smartphone má nové ruční ovládací prvky a také hardwarové tlačítko spouště.

Spolehněte se na rychlé ostření, dokonce i při nedostatku světla

I při nedostatku světla můžete používat rychlé automatické ostření a to dokonce i když se subjekt pohybuje. Mohou za to 3 výkonné technologie: snímač 3D iToF, obrazový procesor BIONZ™ pro mobilní zařízení a velký obrazový snímač Exmor RS™ pro mobilní zařízení.

Seznamte se s profesionálními fotografickými technologiemi inspirovanými aparáty řady Alpha

Xperia 1 II má ovládací prvky, s nimiž se obvykle setkáváte u profesionálních fotoaparátů. Můžete používat automatická nastavení nebo ručně ovládat ISO, rychlost závěrky, vyvážení bílé barvy a další aspekty. K dispozici je výstup ve formátu RAW (.DNG) a rozhraní inspirované fotoaparáty Alpha.

Cinema Pro s technologií CineAlta – natáčení filmů 21:912

Natáčejte filmy s podobnými parametry a barevným nastavením jako profesionálové. Zkušenosti expertů navrhujících naše filmové digitální kamery, barevné předvolby Look, poměr stran 21:9, 4K HDR a 24 sn./s vám poskytnou všechny nástroje, které ke své tvorbě potřebujete. A díky připojení 5G se o každou nahrávku podělíte během několika sekund.

6,5" 4K HDR OLED displej CinemaWide™ 21:9

Sledujte filmy tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli. Umožní vám to poměr stran 21:9 na 6,5" 4K HDR OLED displeji CinemaWide. Nová technologie pro redukci rozmazání pohybu je zárukou jasnějšího a kvalitnějšího obrazu. Díky zvukové technologii Dolby Atmos® nedochází k žádným kompromisům v kvalitě. A díky konektivitě 5G můžete stahovat rychleji a streamovat ve vyšším rozlišení.

Všechno co sledujete, převedené blíže k dokonalosti

Engine X1™ pro mobilní zařízení aplikuje remasterovací technologii BRAVIA HDR na vše, co sledujete. Dokonce i streamovaný obsah bude mít větší kontrast, vyšší jas a hlubší barvy.

Zvuk, který uslyšíte v kině – Dolby Atmos® ve spolupráci se Sony Pictures Entertainment

Sledovat film se zvukem, který zajišťuje technologie Dolby Atmos®, je strhující zážitek. Zvuk je v prostoru všude okolo vás. Nyní máte technologii Dolby Atmos® k dispozici a jedinečný zvuk můžete poslouchat v klasických i bezdrátových sluchátkách nebo v předních stereofonních reproduktorech.

Nová úroveň hraní

Displej CinemaWide™ 21:9 nabízí neomezený záběr na akci. Nová technologie pro redukci rozmazání pohybu je zárukou jasnějšího a kvalitnějšího obrazu. A díky připojení 5G můžete rychleji stahovat hry. Hru Call of Duty si můžete zahrát ve verzi, která byla optimalizována pro mobily s využitím technologie Snapdragon Elite Gaming™ od společnosti Qualcomm®.

Seznamte se s nejnovější mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G21

Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G a modemový a radiofrekvenční systém Snapdragon X55 5G vám umožňují hrát, fotit, natáčet, pracovat a připojovat se nevídanými multigigabitovými 5G rychlostmi a s výkonem o 25 % vyšším než u předchozího modelu.

Výkonná baterie s kapacitou 4 000 mAh a rychlým nabíjením

Díky baterii s kapacitou 4 000 mAh budete mít dostatek energie na celý den. Pokud je baterie vybitá, můžete ji pomocí rychlého nabíjení nabít až na 50 % kapacity za pouhých 30 minut