Honor 9X

Honor 9X
Honor 9X
Honor 9X
Honor 9X

Informace o Honor 9X

Honor 9X je chytrý telefon, který vám zpříjemní každičký okamžik. Vymazlený design s efektní texturou do tvaru písmene X, výkonná harwarová výbava a úžasné fotografické možnosti vás jen tak neomrzí. Jedinečné snímky můžete nyní vytvářet prostřednictvím trojitého zadního fotoaparátu nebo také za pomoci unikátní výsuvné selfie kamery. Aby toho nebylo málo, smartphone vám ještě nabídne řadu vyspělých funkcí a technologií, mezi nimiž nechybí rozhraní USB-C, rychlý mobilní internet (4G/LTE) či funkce dual SIM.

Připraven na náročné zkoušky výkonu

Telefon si hravě poradí i s hardwarově náročnými aplikacemi, a to díky procesoru Kirin 710F, který má 8 výpočetních jader a dokáže pracovat až na frekvenci 2,2 GHz. Rychlý multitasking pak navíc zajistí operační paměť o skvělé kapacitě 4 GB.

To pravé pro herní nadšence

Milovníky virtuální reality jistě potěší i vyspělá hardwarová výbava, kterou podtrhává technologie GPU Turbo 3.0, a která dokáže dokonale optimalizovat výkon celého telefonu. To oceníte zejména při hraní mobilních her, které si užijete bez jakéhokoliv zasekávání či trhání obrazu.

Větší displej, více zážitků

Videa, obrázky i fotografie si budete užívat pohledem na 6,59" displej, který se může pochlubit parádním Full HD+ rozlišením. Obrazovka navíc používá filtr modrého světla, a tak je i při delším pozorování šetrná k vašemu zraku.

Výsuvná přední kamera

Selfie kamera je u tohoto modelu důmyslně skryta v těle přístroje formou výsuvné čočky s rozlišením 16 Mpx, která se objeví až na váš pokyn.

Spolehněte se na vysokokapacitní baterii

Ať už se věnujete čemukoliv, u Honoru 9X se můžete spolehnout na perfektní výdrž. Postará se o to 4 000mAh baterie, která na jedno nabití zaručuje až 120 h přehrávání hudby, 13 hodin sledování videa či 24 hodin telefonických hovorů.

Bezpečnost nadevše

Honor 9X je opatřen jak čtečkou otisků prstů, díky které svá data v telefonu spolehlivě ochránit před všemi zvědavci, ale také máte k dispozici funkci identifikace tváře, jejímž prostřednictvím ochranu přístroje ještě umocníte.