Recenze Honor 9X

Honor 9X
Honor 9X
Honor 9X
Honor 9X

Odborné recenze

  • Honor 9X láká na velký displej, jehož plocha není nijak narušena výřezy či průstřely. Čelní kamerka je výsuvná, telefon nabídne solidní porci výkonu, nadprůměrné úložiště i slušnou výdrž, postrádá však žádané NFC, nabíjení není z nejrychlejších, a přestože má trojitý fotoaparát, jeho výsledky jsou spíše průměrné. Vysoký poměr cena/výkon, na který jsme byli u značky Honor zvyklí, zde bohužel nemíří až na příčky nejvyšší.

  • Nejnovější smartphone od Honoru by rád navázal na úspěchy předchozího Honoru 8X. Ve výbavě neschází velký displej bez výřezu ani trojitý fotoaparát, a to vše za příznivou cenu. Jak se nový Honor 9X povedl prozradíme právě teď. Po několika měsících od čínské premiéry se na náš trh dostává Honor 9X. Stane se Honor 9X po vzoru předchozího Honoru 8X prodejním trhákem?

  • Honor 9X přišel v listopadu na český trh. Za cíl si klade stát se králem střední třídy. A nemá k tomu daleko, cenou i hardwarovou specifikací si tento nárok činní právoplatně, avšak po měsíční zkušenosti s ním mohu s jistotou prohlásit, že Honor 9X nemůže být králem střední třídy, protože má mnoho ale, které mu v tom zabraňují. Jelikož krásná cena kolem 6 000 Kč a papírově skvělé specifikace ve své třídě totiž mohou být rozlišné od reálné zkušenosti.

  • S naklonovanými telefony se poslední dobou roztrhl pytel. Dalším v pořadí je Honor 9X, který nedávno dorazil do naší redakce. Není žádným tajemstvím, že značky Honor a Huawei patří do stejné rodiny a a tím pádem si vypomáhají ve vývoji. Bohužel nás v červnu zasáhla obchodní válka USA vs Čína a nové modely už bohužel nedostávají certifikace Googlu a tak oběma značkám nezbývá nic jiného, než recyklovat dokola už uvedené modely.