Honor 9X Lite

Honor 9X Lite
Honor 9X Lite
Honor 9X Lite
Honor 9X Lite

Informace o Honor 9X Lite

Honor 9X Lite vás potěší celou škálou praktických funkcí a skutečně výkonným hardwarem. Na první pohled si vás ale podmaní jeho 6,5“ LTPS Full HD+ displej s vysokým rozlišením, který je navíc schopen redukovat modré světlo, čímž chrání váš zrak. Osmijádrový procesor Kirin 710, 4 GB operační paměti a především technologii GPU Turbo 3.0 pro plynulý chod vašich aplikací vás také nenechají chladnými a duální 48Mpx fotoaparát se postará o úžasné snímky, a to i během zhoršených světelných podmínek. Telefon je zabezpečen čtečkou otisků prstů, ale lze jej také odemknout pomocí obličeje díky vychytávce Face Unlock.

FullView displej s bezrámečkovým designem

HD FullView displej s vyspělou technologií chip-on-film (COF) a speciálním designem antény. Spodní hrana má pouze 4,25 mm a úžasný poměr obrazovky k tělu telefonu 91%.
Displej zabírá téměř celou přední část telefonu.

6.5" 1080P vysoké rozlišení

Díky téměř bezrámečkovému designu si smartphone zachovává stejnou velikost jako 5.5" telefon, je tak lépe uchopitelný. Poměr stran 19.5:9 a vylepšená kvalita zobrazení nabízí více detailů a lepší filmový zážitek.

GPU Turbo: Vysoký výkon

GPU Turbo zvyšuje efektivitu v grafickém zpracování s plnou stabilitou FPS a FPS při hraní her a zároveň snižuje spotřebu energie.

48Mpx ultra ostrý fotoaparát, Zachyťte detaily, na kterých záleží

48Mpx hlavní fotoaparát dokáže zachytit i ten nejmenší detail. Díky 2MPx pomocné hloubkové kameře můžete vyfotit portréty s bokeh efektem.

Podsvícené portrétové selfie s AI

Hlavní objekty na fotografiích mohou být optimalizované nebo zvýrazněné pomocí bokeh efektu. AI algoritmy nabízejí čtyři různé typy potretů.

Zachycení okamžitých pohybů

Krátké video může být nahrané v režimu 16-násobného zpomaleného pohybu (720fps).
Dostupné jsou automatické a manuální režimy.