Recenze Honor 9X Lite

Honor 9X Lite
Honor 9X Lite
Honor 9X Lite
Honor 9X Lite

Odborné recenze

  • V rámci představování rebrandovaných modelů s podporou Google služeb se na našem trhu objevil rovněž Honor 9X Lite. I přestože se obchod Huawei AppGallery, důležitý pro telefony spoléhající výlučně na HMS, rozšiřuje, může být pro mnohé podpora GMS u tohoto modelu zásadním rozhodovacím kritériem. Jak jsem byl s X9 Lite spokojen? A doporučil bych vám jej? To se dozvíte na řádcích níže.

  • Honor 9X Lite přichází jako další inkarnace stávající řady X a svůj původ odvozuje pochopitelně od 9X. Specifikací se mnoho nezměnilo a přívlastek Lite je tu vážně hlavně okrasou. Esteticky je zpracována zadní strana telefonu, která hází pěkná barevná prasátka. Za slušnou cenu tu máme model, který ale nepřináší mnoho inovací. Co může Honor nabídnout, aby přivábil klientelu?

  • Dnes testovaný Honor 9X Lite jako by nebyl nijak ovlivněn obchodní a politickou třenicí mezi USA a Čínou, najdeme v něm totiž všechny standardní aplikace i služby spadající do Google Mobile Services, tedy Gmail, YouTube, Google Pay a další. Jenomže zdání klame. Právě aby vše bylo tak, jak byli všichni zvyklí, musel Honor sáhnout po již certifikovaném hardwaru, jinak by uživatelé museli spoléhat na alternativy od mateřského Huawei.