Honor 9X Pro

Honor 9X Pro
Honor 9X Pro
Honor 9X Pro
Honor 9X Pro

Informace o Honor 9X Pro

Smartphone Honor 9X Pro vám na první pohled dostane svým luxusním 3D designem, jedinečným barevným exteriérem a ohromným displejem. Selfie pop-up čočka je schovaná uvnitř těla telefonu a je vám k dispozici rychlostí blesku. Na zadní straně smartphonu najdete krásné trio objektivů pro snímky plné dechberoucích barev a ostrých detailů, panoramatické záběry nebo portréty s rozostřeným pozadím. Skvěle vyladěná technologie fotoaparátu vám umožní focení i natáčení videí za zhoršených světelných podmínek nebo za šera a se 4 000mAh baterií vám energie rozhodně jen tak nedojde. Telefon je také vybaven výkonným procesorem s inovovaným chladícím systémem, díky kterému nebude mít Honor 9X Pro problém pracovat ani v náročných aplikacích nebo herním prostředí.

Nová úroveň rychlosti

Zcela nová čipová sada Kirin 810 přináší až o 75 % rychlejší výkon s jedním jádrem a spotřebuje až o 50 % méně energie. Společností Huawei navržená architektura NPU DaVinci umožňuje rychlejší výpočetní zpracování a přesnost, přičemž je neuvěřitelně energeticky efektivní, což z ní činí jeden z nejrychlejších čipových sad smartphonů na trhu.

Buďte o krok napřed

HONOR 9X PRO je navržen pro vysoce výkonné hraní. Je poháněn 6GB LPDDR4x RAM a vylepšený o GPU Turbo 3.0. To vám umožní hrát snadno i ty nejnáročnější hry.

Nepřetržité chlazení do jádra

Systém kapalinového chlazení u HONOR 9X PRO je navržen tak, aby udržoval vysoký výkon rychlým a efektivním šířením tepla v telefonu. To znamená, že i při náročných úkolech, jako je hraní her nebo používání navigace, se HONOR 9X PRO udržuje ochlazený.

Baterie, která vás nezradí

Díky 4000 mAh baterii se nebudete muset obávat o výdrž svého telefonu. Má o 32 % lepší kapacitu baterie a vydrží vám tak po celý den.

Zachyťte detaily, na kterých záleží

Hlavní fotoaparát s 48 Mpx vám umožní zachytit každý detail pomocí režimu Ultra-high clarity a 120° širokoúhlá čočka vám umožní zachytit více do záběru. Díky 2 Mpx fotoaparátu s hloubkovou asistencí můžete dokonce pořídit výrazné portréty s krásným bokeh efektem.

Profesionální stabilizace videa

Díky zcela nové AI stabilizaci videa umožňuje HONOR 9X PRO natáčet plynulé a stabilní videa v pohybu i za ztížených světelných podmínek bez přídavného zařízení.

Perfektní selfie díky vysouvací kameře

Při spuštění selfie režimu se vysune 16 Mpx přední fotoaparát, a to během sekundy a po vyfocení se automaticky zatáhne.

Výjimečná rychlost obnovování 4G signálu

HONOR 9X PRO dosahuje 4G signálu v prostředích náchylnějších ke ztrátě signálu okamžitě a v reálném čase. Podporuje také duální sloty 4G VoLTE nano-SIM karty a automaticky přepíná na ten, který má nejlepší signál v reálném čase.

Působivý svět zvuku

Zcela nový virtuální 9.1 prostorový zvuk byl vytvořen na principu toho, jak zvukové vlny cestují a jak interagují s lidskými ušními bubínky. Ponořte se do světa hudby jako nikdy předtím, dokonce i shora.