Recenze Honor 9X Pro

Honor 9X Pro
Honor 9X Pro
Honor 9X Pro
Honor 9X Pro

Odborné recenze

  • Řadíte se mezi zaryté odpůrce výřezů a průstřelů? Pak by vás mohl zaujmout nový Honor 9X Pro s vyjížděcí kamerkou, trojitým fotoaparátem a spolehlivou kapacitní čtečkou otisků prstů. Pojďme se podívat na to, jak si novinka s pop-up kamerkou vedla v našem testu. Honor 9X Pro je dalším z řady telefonů ovlivněných rozhodnutím americké vlády zamezit společnosti Huawei využívat GMS.

  • Honor, dceřiná společnost Huawei, se se svými produkty vždy snažila zaujmout především mladé uživatele. Odvážné barevné kombinace a jistý „cool“ faktor kolem sebe firma buduje několik let a bezesporu se jí to daří. Nicméně není všechno zlato, co se třpytí, a Honor v posledních měsících čelí veliké výzvě – jak si v nadcházejících letech poradit bez služeb softwarového giganta z Mountain View.

  • Honor dovezl na český trh svůj první zde oficiálně prodávaný telefon, který vsází na softwarové jádro HMS, tedy Huawei Mobile Services, a neumí obligátní aplikace od Googlu. Bude klientela ochotná Honoru toto prominout a stane se nový Honor 9X Pro miláčkem zákazníků, nebo mladá značka upadne v nezájem stejně jako její zkušenější rodič Huawei?

  • TEST: Honor 9X Pro

    (www.chip.cz)

    Honor 9X Pro nás v testu potěšil hlavně mimořádně dlouhou výdrží na baterii, za dobrých světelných podmínek vynikajícím fotoaparátem a pohledným designem. Má ale i své slabiny, jako je pomalejší dobíjení, nepřesvědčivé noční snímky a hlavně absence služeb Google. Nebýt toho, určitě by se dobře prodával i za vyšší cenu. Honor 9X Pro je rozhodně telefon, za kterým se lidé ohlédnou.

  • Značení smartphonů Honor zůstává dále záhadou. Honor 9X jsme testovali před více než půlrokem, ve skutečnosti je to ale převlečený Huawei P Smart Z. Nedávno testovaný Honor 9X Lite je zase nástupcem Honoru 8X s minimem vylepšení. No a dnes testovaný Honor 9X Pro je z nich bez debat nejlepší, ale přídomek Pro rozhodně neznamená nějaký vlajkový počin. Umí v mnohém překvapit, a to jak pozitivně – třeba výkonem či výdrží, tak negativně – především chybějícími Google Mobile Services (GMS).