Recenze Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max

Odborné recenze

  • Apple letos na podzim představil hned čtyři nové telefony včetně iPhonu 12 Pro Max, který nám dnes recenze přiblíží. Testovali jsme tento telefon téměř dva týdny, jaké dojmy na nás největší iPhone zanechal? Má smysl kvůli fotoaparátu kupovat Pro Max? Jaká je výdrž baterie? Ačkoliv jsem si při testování základního hliníkového iPhonu 12 nestěžoval na kvalitu, působí v ruce Pro Max model zkrátka o něco luxusněji.

  • Je to několik minut nazpátek, co jsme na našem magazínu publikovali unboxing iPhonu 12 Pro Max. Právě tento model, společně s 12 mini, se dnes oficiálně začíná prodávat. Nový iPhone 12 Pro Max jsem měl možnost využívat již po dobu několika desítek minut, během kterých jsem si na něj vybudoval určitý názor. Podrobně se na vše samozřejmě společně podíváme v kompletní recenzi, kterou uveřejníme za několik málo dní.

  • Recenze iPhone 12 Pro Max je bezesporu jednou z nejočekávanějších recenzí na Jablíčkáři letošního roku. O to větší máme radost, že se nám telefony podařily do redakce zajistit a my vám nyní můžeme v následující řádcích přinést jejich komplexní hodnocení. Jaký tedy iPhone 12 Pro Max v reálu je? Mluvit o designu iPhonu 12 Pro Max jako o něčem novém upřímně příliš dobře nejde.

  • Zhruba před hodinou jste si na našem magazínu mohli přečíst první recenze z iPhonů 12 mini, které Apple stihl před spuštěním jejich prodejů zapůjčit prvním zahraničním redakcím. Kromě nich mají někteří recenzenti k dispozici už i nové iPhony 12 Pro Max, díky čemuž si o nich můžeme udělat solidní obrázek již nyní – tedy zhruba pět dní před startem jejich prodejů Jaké tedy jsou?

  • Pro ty nejnáročnější uživatele, kteří nehledí na velikost ani hmotnost, si Apple připravil iPhone 12 Pro Max. Má toto na první pohled prémiové zařízení i nějaké nedostatky, nebo se jedná o „trefu do černého“? Nejen největší, ale také nejlépe vybavený. Přesně tak je prezentován nový iPhone 12 Pro Max se 6,7" displejem, vylepšenými fotoaparáty a příslibem dlouhé výdrže i maximálního výkonu. Komu se vyplatí 12 Pro Max koupit a odpovídají vůbec parametry odvážné ceně?

  • V návaznosti na minulé fotočlánky a recenze žhavých novinek – iPhonů 12 mini a 12 Pro Max – vám přinášíme možnost přímého porovnání snímků vyfocených oběma telefony. Fotí zavalitější a lépe vybavený iPhone 12 Pro Max s o 47 % větším senzorem a pokročilejším druhem stabilizace opravdu lépe než nejlevnější z nové řady, iPhone 12 mini?