Apple iPhone 12 Pro Max

Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 12 Pro Max

Informace o Apple iPhone 12 Pro Max

Chcete ten nejlepší a největší iPhone, co kdy spatřil světlo světa? iPhone 12 Pro Max přináší bleskové 5G, nepopsatelný výkon procesoru Apple A14 Bionic nebo nádherný displej Super Retina XDR s OLED technologií a zobrazením od kraje k okraji.

Nepopsatelný výkon procesoru A14 Bionic

Apple iPhone 12 Pro Max je vybaven procesorem Apple A14 Bionic, což je zatím ten vůbec nejrychlejší čip, který lze v telefonu dostat. Opírá se o Neural Engine, který je zároveň schopen zpracovat bilióny operací. Navíc Applu umožnil ještě více vylepšit nahrávání videí v Dolby Vision, což nezvládají ani profesionální kamery.

Ceramic Shield

iPhone 12 Pro Max má rámečky z chirurgické oceli a 4× odolnější sklo vůči poškození než kterýkoli jiný smartphone díky speciální úpravě Ceramic Shield.

Technologii LiDAR

iPhony 12 Pro Max podporuje technologii LiDAR, kterou využije i NASA při příštím přistání na Marsu. LiDAR slouží k preciznímu měření doby, za kterou světelný paprsek dorazí k objektu a odrazí se zpátky. Dokáže tak hloubkově mapovat jakýkoli prostor. Právě jeho zásluhou je pak rozšířená realita v podání iPhonu ještě působivější.

Profesionální fotoaparáty

Výrazný pokrok zaznamenaly fotoaparáty. LiDAR umožní vytvářet i v nočním režimu portréty a širokoúhlý fotoaparát zachytí o 27 procent víc světla, aby fotografie a videa vyrazila dech i těm nejnáročnějším. U největšího iPhonu to platí díky snímači většímu o 47 procent dvojnásob.

Apple ProRAW

ProRAW je profesionální nástroj obsahující veškeré standardní informace formátu RAW spolu s daty obrazového kanálu Apple. Už po potlačení šumu a úpravě vícesnímkové expozice získáváte náskok před editováním, čímž se vám otevírá více prostoru pro doladění barev a vyvážení bílé.

Super Retina XDR displej

Applu se podařilo zvětšit plochu displeje díky novému designu s rovnými hranami. Ve spojení s flexibilním OLED panelem tak dostal nepřekonatelně věrné barvy s ohromujícím jasem a kontrastem až k samotné hraně.

MagSafe

iPhony podporují klasické bezdrátové nabíjení Qi, ale Apple přichází také s technologií MagSafe. Díky ní dojde vždy k dokonalému zarovnání magnetů a máte jistotu, že budete nabíjet maximálním výkonem.

iOS 14

iOS ve vrcholné formě přináší vše, co od moderního operačního systému čekáte. Má nové widgety, nabízí špičkovou optimalizaci, geniální aplikace a bezkonkurenční provázanost s celým ekosystémem Apple.

Ve jménu přírody

Apple se rozhodl zmenšit jeho uhlíkovou stopu. Proto z balení všech nových iPhonů odstranil napájecí adaptér a EarPody a nahradil je rychlonabíjecím USB‑C/Lightning kabelem. Tím zmenšili balení a zredukoval emise uhlíku o víc než 2 milióny tun ročně.

Parametry

Systém
Operační systémiOS
AnTuTu skóre573300
Displej
Úhlopříčka displeje6.7 ″
Jemnost displeje457 PPI
Rozlišení – šířka1284 px
Rozlišení – výška2778 px
Paměť
Vnitřní paměť128 – 512 GB
Operační paměť6 GB
Baterie
Kapacita baterie3687 mAh
Podpora rychlonabíjeníAno
Bezdrátové nabíjeníAno
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu12 Mpx
Rozlišení předního fotoaparátu12 Mpx
Maximální rozlišení videa4K
Počet objektivů zadního fotoaparátu3
Funkce a vlastnosti
Dual SIMAno
NFCAno
5GAno
Slot na SDNe
3,5mm sluchátkový konektorNe
Čtečka otisku prstůNe
VoděodolnostAno
Zvýšená odolnostAno
Rozměry a váha
Šířka7.81 cm
Výška16.08 cm
Tloušťka0.74 cm
Hmotnost226 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh