Hisense RB400N4BC3

Hisense RB400N4BC3
Hisense RB400N4BC3
Hisense RB400N4BC3
Hisense RB400N4BC3

Informace o Hisense RB400N4BC3

Dodejte své kuchyni modernost a funkčnost a pořiďte si kombinovanou chladničku s mrazákem Hisense RB400N4BC3. Nejen, že vyniká velkým vnitřním objemem 308 litrů, ale okouzlí i svým luxusním nerezovým designem. Navíc potěší i nízkou hlučností, úsporným provozem a spoustou praktických funkcí.

A+++

Všechny chladničky Hisense jsou vysoce energeticky účinné. Vynikající tepelná izolace a těsnění dveří, elektronické nebo mechanické ovládání účinně snižují spotřebu energie. Chladničky s energetickou účinností A+++ využívají o 47 % méně energie než chladničky v třídě A+.

NoFrost DualAdvance

Intenzivní cirkulace chladného vzduchu v mrazničce snižuje hladinu vlhkosti a zabraňuje hromadění námrazy na potravinách a tvorbě ledu na stěnách mrazničky. V chladicím prostoru poskytne optimální podmínky pro uchování potravin, což vede k optimální regulaci chlazení a mrazení, přizpůsobenému jednotlivým procesům ve dvou samostatných částech spotřebiče.

Užijte si tišší život

Díky vestavnému systému ventilátoru a kompresoru slibuje tento model stabilnější výkon a nízkou hladinu hluku – je 37 dB, což vám poskytne klidný životní prostor.

Dotykové ovládání na dvířkách

Elektronické, dotykové ovládání umožňuje okamžitou kontrolu nastavení teploty v chladícím i mrazícím prostoru. V případě, že zapomenete zavřít dvířka, upozorní vás na to integrovaný alarm.

Nízkoteplotní zásuvka ZeroZone

Zásuvka s teplotou kolem 0 °C dokonale uchová čerstvé nebo marinované maso, ryby a mořské plody. Prodlužuje čerstvost lahodných potravin a udržuje jejich přirozenou šťavnatost a živiny.

LED osvětlení

LED osvětlení v chladící i v mrazící části poskytuje vynikající a vysoko účinné osvětlení, protože má delší životnost a využívá podstatně méně energie než běžné žárovky.

Prémiový vzhled

Kovové lišty na policích a zásuvkách na zeleninu a ovoce vytváří stylový, elegantní interiér chladničky, navíc jsou ploché a hladké, díky čemuž se snadno čistí.

Integrovaná rukojeť

Stylová skrytá rukojeť je integrována do dveří bez vyčnívajících prvků, aby zajistila elegantní moderní vzhled, který se hodí do každé kuchyně. Jednoduchý design zajišťuje snadné čištění.

Parametry

Typ konstrukce
UmístěníVolně stojící
ProvedeníKombinované
MrazákAno
Výrobník leduNe
Zaměnitelné otevírání dvířekAno
Úložné prostory
Hrubý objem chladničky322 l
Čistý objem chladničky222 l
Počet polic v chladničce3
Přihrádka na vajíčkaAno
Zásobník na voduNe
Držák na lahveAno
Počet přihrádek ve dveřích3
Funkce
No frostAno
Nulová zónaAno
VentilátorAno
Antibakteriální ochranaAno
DisplejAno
Varovný signálAno
Oddělená regulaceAno
SmartNe
Prázdninový režimAno
Spotřeba
Roční spotřeba energie205 kWh
Hlučnost
Hlučnost39 dB
Třída hlučnostiC
Mrazák
Pozice mrazákuDole
Čistý objem mrazáku100 l
Počet zásuvek3
Mrazící kapacita12 kg/24h
SupermrazeníAno
Rozměry a váha
Výška188.2 cm
Šířka59.5 cm
Hloubka (včetně madla)63.7 cm
Hmotnost75 kg
Výrobce
VýrobceHisense
Datum uvedení na trh