Sony PlayStation 4

Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 4

Informace o Sony PlayStation 4

PlayStation 4 Slim je špičková konzole, se kterou si můžete splnit všechny herní sny a zažít dobrodružství v nejnovějších exkluzivních titulech. Nové hry lze hrát na plné detaily, které vyzdvihne podpora HDR.

Výkon i pro nejnáročnější hry

Model PlayStation 4 má 8jádrový procesor AMD Jaguar, grafický čip TFLOPS 1,84 a špičkovou paměť RAM GDDR5. Celý systém vyladila značka Sony na dosahování těch nejlepších parametrů tak, aby otevřela prostor pro hry nadcházející generace. A nejde jen o vynikající parametry. Systém PS4 disponuje propracovaným moderním designem, jasně definovaným profilem a decentní kombinací lesklého a matného provedení.

Nepřetržitý přístup k online hrám

Integrovaná Wi-Fi je u konzole PlayStation 4 samozřejmostí, proto budete mít možnost být neustále v dosahu s hráčkou komunitou. PlayStation Network a Store vám otevře přístup k filmům, hudbě a funkcím, které znáte i z chytrých televizorů, jako je surfování po sociálních sítích nebo YouTube. Herní konzole navíc vyšla vstříc všem nedočkavým hráčům, nyní totiž můžete hrát hry už při jejich stahování.

Ovladač pro profesionální hráče

Pro výpravy za dobrodružstvím slouží neodmyslitelný bezdrátový ovladač DUALSHOCK. Intuitivně rozmístěná tlačítka a skvělá ergonomie zaručuje pohodlné hraní i po delší dobu včetně nových způsobů interakce s hrami a hráčskou komunitou. S ovladačem získáváte perfektní vybavení v podobě vylepšených analogových páček a aktivačních tlačítek pro získání maximální kontroly nad průběhem hry. Díky praktickému tlačítku Share můžete také chatovat a sdílet herní zážitky s přáteli.

Úsporné zařízení s bohatou konektivitou

Přestože je herní konzole primárně určena pro hry, nabízí pevný disk o nadstandardní kapacitě i pro některé stolní počítače. K dispozici máte tedy bohatý prostor pro všechny své oblíbené hry při minimální energetické náročnosti. Pro případný přesun dat slouží dva vysokorychlostní konektory USB 3.0. a nechybí ani rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI. Balení obsahuje bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4, monofonní sluchátka a tři kabely (USB, HDMI a napájecí).