Sony PlayStation 4 Pro

Sony PlayStation 4 Pro
Sony PlayStation 4 Pro
Sony PlayStation 4 Pro
Sony PlayStation 4 Pro

Informace o Sony PlayStation 4 Pro

Seznamte se s nejnadupanější herní konzolí na světě a sdílejte své herní zážitky s ostatními hráči! Zbrusu nový model s přívlastkem Pro z rodiny PlayStation 4 si o to přímo říká! Zaujme vás nejen svým stylovým vzhledem, ale především výbavou, která skrývá uvnitř. Zahrajte si ty nejnovější hry a exkluzivity pro konzoli PS4 v luxusním rozlišení 4K a streamujte svou oblíbenou zábavu v živých grafických detailech prostřednictvím možností kompatibilních s rozlišením 4K.

Stylový design

Tělo jako z jiného světa a futuristické křivky – to je nové provedení, které z konzole PlayStation 4 Pro udělá nejen skvělého společníka, ale i nevšední designový kousek. Slušivá černá s elegantně skosenými hranami rozhodně zapadne do každého moderního interiéru a vkusně doplní váš televizor nebo monitor.

Intuitivní a přesné ovládání

Nový bezdrátový ovladač DualShock 4 se honosí inovovaným provedením. Do rukou padne jako ulitý, jeho ovládání je intuitivní a nabízí také řadu praktivkých vychytávek - pohybové senzory, přepracované analogové páčky a spouště, dotykové ovládání, zabudovaný reproduktor a integrovanou, lépe viditelnou a barevnější světelnou lištu, díky které budete mít ještě lepší přehled o hře.

Nejpřátelštější konzole

Proč si nechávat své herní úspěchy pro sebe, když je můžete sdílet s ostatními? Podělte se o své virtuální prožitky s přáteli a zažijte zbrusu nová dobrodružství. Utkejte se s více hráči v multiplayerovém souboji! Televize je minulostí, konzole PlayStation 4 Pro nově umožňuje hry streamovat přes Wi-Fi. A že vaši přátelé zrovna nejsou k dispozici? Uložte si snímky obrazovky a podělte se o ty nejlepší herní momenty na Twitteru či Facebooku.