Xiaomi Mi Watch

Xiaomi Mi Watch
Xiaomi Mi Watch
Xiaomi Mi Watch
Xiaomi Mi Watch

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o Xiaomi Mi Watch

Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch vás nadchnou hned celou řadou funkcí, které potěší nejen aktivní sportovce, ale i uživatele, kteří mají rádi přehled o svém zdravotním stavu a celkové kondici. Hodinky bedlivě monitorují celodenní aktivitu, dokáží změřit výkon u 117 sportovních režimů a také budou spolehlivě analyzovat váš spánek.

Mějte své zdraví neustále pod kontrolou

Díky funkci Always-On Display dokážou hodinky zobrazit čas dokonce i na přímém slunci, a to po celý den. Stejně tak získáte přehled o příchozích hovorech, notifikacích, fitness a jiných důležitých informacích.

Štíhlé a mimořádně lehké

Lehké jako balzám na rty díky zbrusu nové, propracované konstrukci. Popusťte uzdu své energii a zpříjemněte si cvičení.

Hodinky s proměnlivým a za všech okolností přizpůsobitelným designem

Nové béžové pouzdro si sladíte s jedním z různobarevných řemínků z TPU příjemných na kůži. Přizpůsobte si hodinky svému stylu, ať už jste fanoušky sportu, módy nebo byznysu.

Okořeňte si život s ještě širšími možnostmi přizpůsobení

Technologie, sport, mechanika, kreslené filmy… Vybírejte dle vlastních preferencí. Chcete víc? Přizpůsobte si ciferník prostřednictvím oblíbené fotografie a určete si svůj vlastní styl.

Vydávejte se na dlouhé cesty zcela bez starostí díky dlouhé výdrži baterie

AI algoritmy s nízkou spotřebou energie se dočkaly globální aktualizace, což vedlo k prodloužení výdrže baterie hodinek. A co se týče nabíjení, s magnetickým nabíjecím kabelem je to hračka.

Špičkový GPS čip

Špičkový vestavěný GPS čip Airoha, jenž byl vyroben s využitím 12nm technologie, podporuje synchronní určování polohy prostřednictvím čtyř různých systémů: GPS, GLONASS, Galileo a BDS. Spolupracuje s upravenými algoritmy pro optimalizaci vzdálenosti, což výrazně zlepšuje přesnost určování polohy a zdolaných kilometrů. Získáte tak lepší přehled o svých sportovních výkonech.

Váš věrný společník na 20 maratonů

Špičkový GPS čip v hodinkách využívá ultra energeticky úsporné algoritmy, aby nepřetržitě zaznamenával údaje o vašem pohybu a poloze v reálném čase, a to po dobu až 50 hodin. Vaše náročné sportovní aktivity již nikdy nebudou diktovány výdrží baterie!

Klepnutím zahájíte své oblíbené cvičení

Hodinky dokážou automaticky rozpoznat, že jste začali cvičit, a začnou vaše cvičení sledovat. Stejně tak se zastaví, když si uděláte přestávku, a rozběhnou se, když se do toho zase pustíte. Díky tomu máte jistotu, že bude přesně zaznamenán každičký váš pohyb. Anebo jednoduše klepněte na tlačítko SPORT a zahajte své oblíbené cvičení ručně.

Vylepšené zdravotní funkce

Zcela nový způsob měření hladiny kyslíku v krvi, se kterým si kdykoliv zkontrolujete své zdraví. Měření hladiny kyslíku v krvi je stěžejní zejména pro starší či obézní osoby nebo jedince pracující ve stresovém prostředí. Pravidelné měření kyslíku vám může poskytnout ucelenější obrázek o vašem fyzickém stavu. Lépe tak zvládnete situace, ve kterých pociťujete dušnost, slabost nebo závratě, a zůstanete klidní. Nejprve zkontrolujte, zda není hladina kyslíku ve vaší krvi příliš nízká.

117 režimů cvičení pro všechny milovníky sportu

Nové hodinky Mi Watch nabízí 17 profesionálních režimů cvičení, kupříkladu triatlon, plavání nebo HIIT, stejně jako 100 rozšířených režimů cvičení. Výkonný algoritmus Firstbeat dokáže přesně sledovat a analyzovat více než 30 různých údajů, např. srdeční frekvenci, rychlost nebo spálené kalorie, což vede k zefektivnění vašich sportovních aktivit.

Celodenní sledování srdeční frekvence

Nepřetržitě zaznamenává a ukládá údaje o vaší klidové srdeční frekvenci po dobu až 30 dní. Na Mi Watch se můžete spolehnout dokonce i při vysoce intenzivních aktivitách, např. horském běhu nebo cyklistice. Hodinky vás upozorní, jakmile váš tep vystřelí do nebezpečných výšin.

Každodenní zdravotní údaje na jeden pohled

Díky detailním každodenním zdravotním statistikám, např. údajům o srdeční frekvenci, fitness, a spánku, získáte komplexní přehled o vašem zdraví. Do aplikace si můžete přidat také různé zdravotní plány a posilovat tak svou sebedisciplínu.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.39 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie384 h
Maximální výdrž baterie528 h
Rozměry a váha
Výška45.9 mm
Šířka53.4 mm
Tloušťka11.8 mm
Hmotnost32 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Mi Watch s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.