Xiaomi Mi Watch Lite

Xiaomi Mi Watch Lite
Xiaomi Mi Watch Lite
Xiaomi Mi Watch Lite
Xiaomi Mi Watch Lite

Informace o Xiaomi Mi Watch Lite

Ať už jste příznivcem indoorových nebo outdoorových aktivit, Mi Watch Lite v reálném čase bedlivě sledují vaše sportovní i běžné činnosti a zaznamenávají cíle cvičení, které vás motivují a pomohou vám dosáhnout ještě lepších výsledků. K dispozici budete mít velký výběr různých sportovních režimů, jako jsou např. venkovní běh, vnitřní běh, jízda na kole, rotoped, volné posilování, chůze, výšlap, bazénové plavání, venkovní plavání, kriket a trail run. A pokud se náhodou cítíte pod tlakem, hodinky vám pomohou redukovat hladinu stresu pomocí tréninku správného dýchání. A nejen to - ovládejte hudbu, kontrolujte zprávy a mějte přehled o všech oznámeních bez nutnosti brát do ruky váš smartphone!

Nový vzhled kdykoli se vám zamane

Mi Watch Lite jsou neobyčejné chytré hodinky, které vám umožní vyjádřit výjimečnost vaší osobnosti. K dispozici máte tři barevné varianty pouzdra hodinek, pět barev řemínku, více než 120 tematických ciferníků a možnost přizpůsobení jeho funkcí na míru vašemu neustále se měnícímu stylu.

5 ATM znamená vodotěsnost až do hloubky 50 m

Ať už cvičíte venku nebo třeba v hale, hodinky Mi Watch Lite budou sledovat vaše výkony v reálném čase. Umožní vám také nastavit si specifické cíle, čímž vám pomohou dosáhnout ještě lepších výkonů.

Přesný systém určování polohy pomocí dvou satelitů

Díky systémům určování polohy GPS+GLONASS a řadě chytrých snímačů dokážou hodinky přesně sledovat vaši trasu, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie. Stejně tak vám během cvičení pohlídají srdeční frekvenci, díky čemuž získáte ucelený přehled o vašich výkonech.

Sledování srdeční frekvence

Díky zabudovanému PPG snímači dokážou hodinky přesně měřit vaší srdeční frekvenci 24 hodin denně a upozorní vás, jakmile její hodnoty přesáhnou normu. Zařízení také po dobu 30 dnů ukládá údaje o vašem tepu v klidovém režimu, čímž vám pomáhá monitorovat jeho dlouhodobé změny.

Dýchání

Vyzkoušejte řízená dechová cvičení v délce 1 až 5 minut s předem určenou frekvencí a zbavte se stresu kdykoliv a kdekoliv.

Monitorování spánku

Analyzujte svůj spánek prostřednictvím široké škály údajů např. o hlubokém spánku, lehkém spánku a jeho celkové délce a vytvořte si optimální spánkové návyky.

Každodenní údaje o zdraví na jeden pohled

Hodinky zaznamenávají údaje o vaší každodenní srdeční frekvenci, cvičení a spánku, což vám dává celistvý přehled o vašem zdravotním stavu.

Spousta praktických funkcí

Získejte každodenní přehled o tom, kolik kalorií jste spálili, kolik kroků jste udělali a kolikrát jste se postavili. Ovládejte hudbu ve sluchátkách a nechte telefon v kapse. Prohlížejte si okamžitě hovory, zprávy a oznámení aplikací. Hodinky vás upozorní, kdy bude načase se protáhnout.