Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite

Informace o Xiaomi Amazfit Verge Lite

S multifunkčními hodinkami od Xiaomi bude vás život ještě snadnější, než kdy jindy. Elegantní design, kontrola pohybu, srdečního tepu i kvality spánku bude na vašem každodenním pořádku. A navíc už nikdy nezmeškáte žádnou notifikaci díky chytrému upozornění pomocí vibrací, které vás okamžitě informují o příchozí zprávě nebo emailu.

Dokonalý displej

Obrazovka hodinek Amazfit Verge Lite je jasná, kontrastní, odolná a velikostně akurátní, tak, aby vás neomezovala při běžných činnostech. 1,3" displej se pyšní zářivými živými barvami a jasným zobrazením všech detailů pomocí AMOLED technologie.

Tři týdny bez nabití

Amazfit Verge mají v sobě integrovaou baterii, která snese až 20 dní na jedno nabití a zapnutí úsporého režimu, senzorů spotřeby baterie a GPS úspory může běžet klidně ceý den. Vyrazit si tedy na dovolenou nebo pracovní cestu bez nabíječky už není sci-fi, ale neuvěřitelná realita.

Sportem ku zdraví

Udržujte se v kondici! S hodinkami Amazfit Verge Lite to zvládnete ještě o něco lépe. Přístroj sám rozpozná všechny možné sportovní aktivity a ať už budete běhat, plavat nebo pojedete na kole, váš výkon bude pod pečlivým drobnohledem. Díky chytrému spojení GPS a GLONASS zvládnou hodinky rychleji a přesněji zaměřit vaši pozici a mohou tak zaznamenávat vaše trasy.

Kontrola srdečního tepu

V přístroji najdete zabudovaný měřič tepové frekvence obohacený o profesionální algoritmy, takže může vyhodnocovat váš tep přesněji a spolehlivěji a to během celého dne. Dlouhodobým analyzováním tepové frekvence můžete zlepšovat účinnost vašeho pohybu. Navíc hodinky zavibrují pokaždé, jakmile se dostanete do příliš vysokých hodnot.

Asistent, který vás ohlídá

Hodinky sledují celý den vaši aktivitu a pokud nabydou dojmu, že příliš dlouho sedíte, zavibrují, aby vás upozornili, že je na čase zvednout se ze židle a trochu se protáhnout. Během noci zase kontrolují kvalitu vašeho spánku a analyzují jednotlivé jeho části.

Multitasking na výrbonou

Pokud budete chtít během sportování přepnout skladbu nebo interpreta, nemusíte svou aktivitu přerušovat a hledat telefon. Hudbu jednoduše změníte přes chytré hodinky. Přístroj navíc zobrazí veškeré notifikace z aplikací, emailu i SMS či kalendáře. Důležité poznámky zůstanou na displeji svítit do té doby, než je potvrdíte. Třešničkou na dortu je možnost nastavit si, v příadě, že nechcete rušit sebe nebo své okoí, místo zvukových tónů jemné vibrace. Vybírat můžete z několika typů, takže už podle zavibrování poznáte, jestli jde o SMS zprávu nebo upozornění z Facebooku.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.3 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie40 h
Maximální výdrž baterie480 h
Rozměry a váha
Výška43 mm
Šířka43 mm
Tloušťka12.6 mm
Hmotnost46 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit Verge Lite s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.