Xiaomi Amazfit Verge

Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge

Informace o Xiaomi Amazfit Verge

Hodinky Xiaomi Amazfit Verge nejsou jen pouhé hodinky, stanou se vašim perfektním společníkem při vykonávání vašich oblíbených aktivit a navíc dohlédnou na váš zdravotní stav. Přístroj podporuje jedenáct typů sportovních aktivit - klasický běh, běh na běžícím páse, chůzi, cvičení na eliptickém trenažeru, horský výstup, tenis, lyžování, fotbal, cyklistiku a cvičení v posilovně. Optický snímač tepové frekvence nad vámi bdí ve dne v noci a upozorňuje na jakékoliv abnormality.

Dohlédne na váš životní styl

Amazfit Verge umí kromě srdečního tepu ohlídat dokonce i váš pitný režim a připomenout vám, že jste se dlouho nenapili. K dalším nepostradatelným funkcím patří i krokoměr, měřič vzdálenosti, množství spálených kalorií nebo upozornění na příliš dlouhou "pasivitu". Máte-li sklony zanedbávat odpočinek, spánkový monitor to nepřehlédne a rovnou vám prozradí spoustu podrobností včetně doby hlubokého a mělkého spánku. Všechny tyto informace uvidíte na vynikajícím 1,3" AMOLED displeji s rozlišením 360 x 360 bodů s úsporným režimem a senzorem okolního osvětlení.

Snadné spárování s telefonem

Díky podpoře Bluetooth je možné hodinky spárovat s vaším chytrým telefonem a mít tak přehled o vašich dosavadních výkonech vždy k dispozici. Navíc díky synchronizaci již nezmeškáte žádný příchozí hovor, doručeou zprávu, e-mail nebo schůzku.

Chytré funkce pro všechny situace

Hodinky jsou vybaveny jako miniaturní počítač. V nitru skrývají dvoujádrový procesor a 512MB operační paměť. Disponují také budíkem, funkcí poslechu hudby a podporují navigační systémůy Glonass a GPS. Nemusíte mít tedy obavy, že se někde ztratíte.

Jen tak se jich nebavíte

Amazfit Verge jsou vybaveny 390mAh baterií pro asi 5denní provoz a nezaleknou se ani kontaktu s vlhkým či prašným prostředím. Do bazénu si Amazfit ale raději neberte. Vychytávkou přístroje je systém, který zajistí, že jsou-li hodinky s telefonem synchronizovány a vy se od vašeho smartphonu vzdálíte na více než 10 metrů, hodinky vás na to upozorní. Tento chytrý systém je skvělou prevencí proti krádeži vašeho telefonu.

Amazfit OS - Superfunkční systém plný zábavy

Na hodinkách naleznete vyladěný operační systém Amazfit OS, jehož základy stojí na oblíbeném Androidu. Podporuje snadné, intuitivní ovládání, přesné měření údajů ze všech senzorů, velkou výdrž na baterii a v neposlední řade skvěle spolupracuje s chytrými telefony, takže všechny údaje vidíte v přehledné formě připravené k okamžitému sdílení.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.3 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Maximální výdrž baterie120 h
Rozměry a váha
Výška43 mm
Šířka43 mm
Tloušťka12.6 mm
Hmotnost53.7 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Produktová řada

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit Verge s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.