Recenze Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite

Videorecenze

Momentálně nemá Sysloun k dispozici žádné videorecenze.

Odborné recenze

  • Xiaomi představilo nové chytré hodinky Amazfit Verge Lite. Novinka toho má hodně společného s klasickou verzi Amazfit Verge. Změn si všimneme hlavně v ceně a také ve výdrži baterie. Po hardwarové i designové stránce vypadají nové hodinky téměř identicky jako starší Amazfit Verge. Opět mají AMOLED displej o velikosti 1,3 palců a rozlišením 360 x 360 pixelů. Chrání jej i stejné tvrzené sklo Gorilla Glass 3.

  • Čínská společnost Huami do produktové nabídky zařazuje nové hodinky s názvem Amazfit Verge Lite, které budou největším společníkem převážně pro sportovně založené uživatele. Kromě velkého množství funkcí si rovněž zaslouží pozornost prodloužená výdrž baterie oproti variantě bez přívlastku Lite nebo podstatně nižší cenovka platná prozatímně pro nedávno spuštěný předprodej.

  • Známy a overený predajca Gearbest spustil v európskom sklade bleskový výpredaj s parádnou cenou. Amazfit Verge Lite sú vďaka tejto cene jedny z najlacnejších smart hodiniek s AMOLED displej a výdržou až 20 dní. Navyše ide o medzinárodnú verziu hodiniek, so systémom v angličtine. Žiadneho rozsypaného čínskeho čaju sa báť nemusíš. Dostupná je doprava EU Priority Line úplne zadarmo.