Xiaomi Redmi 7A

Xiaomi Redmi 7A
Xiaomi Redmi 7A
Xiaomi Redmi 7A
Xiaomi Redmi 7A

Informace o Xiaomi Redmi 7A

Chytrý mobilní telefon Redmi 7A z dílny výrobce Xiaomi je synonymem pro vše, co od smartphonu očekává i náročnější uživatel. Na první pohled vás nadchne svým kvalitním HD+ displejem, 12Mpix fotoaparátem i osmijádrovým procesorem, který se postará o maximálně plynulý výkon. Zpracování telefonu je velmi vkusné a se svými zaoblenými křivkami vám padne do dlaně jako ulitý. Navíc díky své voděodolné úpravě odolá jeho povrch i okolním nástrahám. Samozřejmě nelze opomenout zmínit ani vysokokapacitní baterii, která je schopna rychlého nabíjení, dále technologii rozpoznání tváře a mnoho dalšího.

Osmijádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ Vysoký výkon pro plynulý zážitek z používání.

Užijte si o 26 % vyšší výkon s osmijádrovým procesorem Qualcomm® Snapdragon™. Ať už si právě dopisujete s přáteli nebo sledujete videa, vždy si vychutnáte mimořádně plynulý zážitek z používání. I při hraní online her zůstává doba odezvy rychlá.

Dual nano-SIM a vyhrazený slot pro karty microSD

Konstrukce slotu 2 + 1 umožňuje používat současně dvě SIM karty a jednu paměťovou kartu. Podporováno je až 256 GB rozšiřitelného úložiště. Váš telefon tedy pojme až 1 000 dílů seriálu.

Odemykání pomocí obličeje s AI

K odemknutí vašeho telefonu nyní stačí jediný pohled. Jakmile telefon aktivujete, okamžitě vaši tvář na základě 4 096 různých rysů zanalyzuje, a tím vám zaručí bezpečný a pohodlný způsob odemykání.

Celoplošný displej s HD+ rozlišením a úhlopříčkou 5,45″

HD+ displej s úhlopříčkou 5,45″ a poměrem stran 18:9 nabízí ohromující vizuální zážitek, který udržíte v jedné jediné ruce.

Všestranná ochrana proti stříkající vodě

Redmi 7A přichází s vyšší odolností proti postříkání kapalinami a je chráněn nanopovlakem. Voda steče z telefonu jako dešťová kapka z listu, čímž účinně snižuje korozi způsobenou potem, oleji, nápoji nebo jinými běžnými tekutinami.

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx a umělou inteligencí používá pixely o velikosti 1,25 μm a podporuje funkce, jako je zkrášlování pomocí AI a autofokus. Ať už fotíte okolní přírodu z vlaku nebo dítě, které zkrátka neposedí, výsledné fotografie jsou jasné a zachytí každičký detail. Vyfoťte se předním fotoaparátem s aktivovanou funkcí AI Beautify a dosáhněte úžasných výsledků za všech okolností.

Displej s redukcí modrého světla, certifikovaný TÜV Rheinland®

Režim čtení na mobilním telefonu Redmi 7A je speciálně certifikován tak, aby vaše oči chránil a zprostředkovával vám lepší zážitek ze čtení.

Kvalita, které můžete věřit

Pro společnost Redmi je kvalita způsobem života. Proto byl mobilní telefon Redmi 7A testován podle stejných standardů jako naše vlajkové telefony. Naše testování prokázalo, že port USB je schopen zvládnout až 5,5 let běžného používání. To je kvalita Redmi, které můžete věřit.