Xiaomi Poco X3 Pro

Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro

Informace o Xiaomi Poco X3 Pro

Sympatický smartphone Poco X3 Pro od výrobce Xiaomi je snoubením všeho, co potřebujete: skrývá v sobě čtveřici fotoaparátů, akumulátor s dostatečně velkou kapacitou a podporou rychlého nabíjení, nadupaný procesor i duální repro soustavu. Navíc je telefon chytře chráněn proti nežádoucímu přehřívání díky pokročilé chladící technologii. A nesmíme zapomenout zmínit ani krásný dispej s luxusně plynulým chodem a bleskovou frekvencí snímání pro ještě rychlejší odezvu.

Čtveřice fotoaparátů

Na zádech telefonu najdete soustavu čtyř objektivů. Hlavní snímač s 48 Mpx s podporou vysokého rozlišení, dále ultraširokoúhlý snímač na zachycení krásných přírodních scenérií, senzor hloubky a k prozkoumání mikro světa nechybí makro objektiv. A pro skutečně skvělý zážitek z přehrávaní videí je telefon vybaven duálními reproduktory, které vám naservírují krásný a čistý zvuk.

Žádné zdržování

Telefon běží pod taktovkou procesoru Qualcomm Snapdragon 860 a díky vyspělé paměti typu UFS 3.1 pro rychlé čtení i zápis se nemusíte bát vychutnat si i skutečně náročné hry, či využít multitasking. Sekání telefonu je minulostí. Výkonný procesor se postará o dokonalý a plynulý provoz celého systému bez přerušení.

Nepřehřívá se

Xiaomi Poco X3 Pro je opatřen chladicí technologí LiquidCool. Ta se postará obezpečnou teplotu přístroje i během maximálního využití. Ať už zapřáhnete telefon několika aplikacemi zároveň, nebo se budete oddávat hernímu maratonu, výkon bude stále perfektní.

Z 0 na 100 za hodinku

Třešničkou na dortu je ohromná baterie s kapacitou 5 160 mAh, díky které můžete **hrát až 11 hodin **bez přerušení, nebo se pustit do 18 hodin dlouhého filmového maratonu. Pokud jste spíše milovníky hudby, můžete se těšit až na téměř 2 hodiny poslechu na jedno nabití. A až telefonu dojde šťáva, postačí vám pouhých 59 minut rychlého 33W nabíjení, aby Poco X3 Pro opět zahlásil plnou baterii.