Recenze Xiaomi Poco X3 Pro

Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro

Odborné recenze

  • Poco dnes na své tiskové konferenci představilo novinku X3 Pro, které navazuje na oblíbený model X3 NFC. Vzhled se sice výrazněji neliší, ale došlo na vylepšení ve vítaných oblastech. Čelní straně nadále dominuje 6,67palcový Full HD+ displej, který tentokrát chrání sklíčko Gorilla Glass 6. Výraznějšího upgradu jsme se dočkali pod kapotou.

  • Fanoušci značky Poco už delší dobu volali po nástupci smartphonu Xiaomi Pocophone F1, který svého času pořádně provětral stojaté vody střední třídy. Po několika modelech spadajících do střední a nižší třídy, jako je Poco M3 či Poco X3, přichází na náš trh dvojice nových modelů, které zaujmou jak ty, kteří nechtějí utratit za telefon celou výplatu, tak fanoušky původní F1.

  • Poco je značka patřící do rodiny značek Xiaomi. Firma nyní oznámila představení nového modelu už příští týden. Poco X3 Pro má ambice se opět stát miláčkem davů díky skvělému poměru ceny a výkonu. Nejnovější únik nám prozradil, jaká bude cena Poco X3 Pro a zároveň už víme i detaily o výbavě a barevných variantách. Bude to znovu cenový trhák? Poco X3 Pro by měl světlo světa spatřit už příští týden 22. března, kdy firma oznámila představení nového modelu.