Recenze Xiaomi Poco F2 Pro

Xiaomi Poco F2 Pro
Xiaomi Poco F2 Pro
Xiaomi Poco F2 Pro
Xiaomi Poco F2 Pro

Odborné recenze

  • Dva roky nazpět spatřil světlo světa původní Pocophone, který nabídl za relativně málo peněz vlajkový procesor. V kombinaci s velkým displejem se tak jednalo o ideální telefon pro hráče, ale také pro všechny, kteří prahli po co nejvyšším výkonu a nechtěli utrácet mnoho peněz. Vydal se Poco F2 Pro ve šlépějích svého předchůdce?

  • Xiaomi Poco F2 Pro je smartphone vymírajícího rodu. Přístroje, které svou výbavou a výkonem ohrožují ty nejlepší mobilní telefony na trhu se totiž nějak vytrácejí a většina z tradičních „zabijáků supersmartphonů“ dost zdražila. Poco F2 Pro je ale věrný původní strategii a jde o jednu z nejvýhodnějších koupí v segmentu špičkových smartphonů.

  • Nový smartphone z dílny Xiaomi, který láká na špičkovou výbavu doplněnou o atraktivní cenovku. Přestože značkou odkazuje na původní Pocophone F1, ve skutečnosti jde jen o přebrandované Redmi K30 Pro, prodávané v zahraničí. Výkonem ani většinou výbavy si však nezadá s vlajkovou řadou Mi 10, která na českém trhu navíc předčasně končí. Poco F2 Pro tak bude pro mnohé jediná špičková alternativa od Xiaomi, a nutno dodat, že zejména díky příznivě nastavené ceně velmi zajímavá.

  • Poco F2 Pro od Xiaomi je telefon se špičkovými specifikacemi, za které zaplatíte cenu vhodnou střední třídě. Totéž ale lze říci o spoustě telefonů, které společnost prodává. To je samozřejmě v pořádku a pro zákazníky jedině dobré, ale Pocophone F1, tedy jeho předchůdce, byl mnohem levnější telefon zaměřený na zcela odlišný segment trhu.

  • První Pocophone vzbudil ve své době oprávněnou pozornost. Za brutálně nízkou cenu přinesl výbavu, která v mnoha směrech konkurovala těm nejnadupanějším telefonům. Zkrátka, pokud jste chtěli dostat co nejvíc a neplatit za to nesmyslně vysokou částku, byla to asi nejlepší volba. A teď, za o dost menšího povyku, dorazil „pokračovatel rodu“ v podobě Poco F2 Pro.