Xiaomi Mi 10T Lite

Xiaomi Mi 10T Lite
Xiaomi Mi 10T Lite
Xiaomi Mi 10T Lite
Xiaomi Mi 10T Lite

Informace o Xiaomi Mi 10T Lite

Chytrý mobilní telefon Mi 10T Lite od společnosti Xiaomi vás ohromí propracovanými funkcemi a bohatou výbavou. Největší pýchou je jednoznačně propracovaný čtyřčočkový fotoaparát, jehož hlavní čočka disponuje 64 Mpx. Telefon pohání jedničkový procesor a 4820 mAh baterie je k neutahání. Samozřejmostí je 5G konektivita, podpora Wi-Fi 6 či Full HD+ displej s technologií Adaptive Sync.

Fotoaparát s 64 Mpix i dvojité video

Hlavní fotoaparát se chlubí neskutečnými 64 Mpx. Vytvoříte s ním tak snímky bohaté na detaily, plné barev a s vyváženou světelností. Smartphone je také vybaven ultra širokým objektivem, makro objektivem a hloubkovým objektivem. Samozřejmě nechybí ani 16 Mpix selfie kamera a zaznamenáte také úchvatná videa s dvojitou perspektivou, kdy natáčíte současně přední i zadní kamerou.

Perfektní obraz ve Full HD+ rozlišení

Krásný displej s 6,67" úhlopříčkou a poměrem stran 20:9 vám otevře bránu do světa plného těch nejjemnějších detailů. Kromě Full HD+ rozlišení také zobrazí živé barvy a bezchybně vyvážený jas. Telefonu nechybí ochranné sklo Corning Gorilla Glass, a to nejen z přední, ale také i ze zadní strany.

Plynulý obsah s technologií Adaptive Sync

Telefon má ve výbavě vysokou obnovovací frekvenci až 120 Hz. Postará se tak o plynulý obraz s nižším zpožděním a bez blikání. Plynulé scrollování a přesná dotyková odezva vás tedy bude doprovázet při jakémkoliv prohlížení webového obsahu. O dokonale hladký chod se stará ještě technologie Adaptive Sync. Ta aplikacím automaticky přiřazuje nejvhodnější obnovovací frekvenci, čímž šetří energii.

Špičkově výkonný a funkční

Kvalitní procesor Qualcomm Snapdragon 750G přináší bleskový a plynulý chod, luxusní grafiku i umělou inteligenci. Doplňen je o stabilní 5G připojení a vysokokapacitní baterii o 4 820 mAh. Díky podpoře rychlonabíjení smartphonu navíc dodáte energii raz dva. Potěší vás i multifunkční NFC a dvoufrekvenční GPS.

Vysoký komfort pro vaše oči

Xiaomi Mi 10T Lite je opatřen 360° senzory okolního světla a režimem Sunlight 3.0, které dopřejí vašemu zraku ten nejvyšší komfort. Disponuje certifikací TÜV Rheinland Low Blue Light, tedy sníženou hladinu modrého světla, která šetří vaše oči.