Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10T
Xiaomi Mi 10T

Informace o Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T pro vás nachystal celou řadu skutečně lákavých funkcí. Nabídne 144Hz displej, moderní čipovou sadu s podporu 5G sítí, 64Mpx kameru s možností nahrávání video snímků v kvalitě až v 8K nebo bleskově rychlé dobíjení. Třešničkou na dortu je ohromný 6,67" displej, který se rozprostírá přes celou přední stranu telefonu a je narušen pouze malým průstřelem pro selfie čočku. Mi 10T dostal do výbavy baterii s ohromnou kapacitou 5000 mAh a je vybavený čipsetem Snapdragon 865, díky kterému si přijdou nasvé i milovníci hraní her.

Užijte si zcela bezprecedentní plynulost

Nový Mi 10T se pyšní displejem s dosud nejvyšší obnovovací frekvencí z dílny Xiaomi! Díky mimořádně vysoké frekvenci 144 Hz dokáže telefon zobrazit až 144 snímků za sekundu. Plynulé přechody mezi zobrazovaným obsahem snižují namáhání očí během hraní her nebo rychlého procházení obsahu a dokážou zabránit i případným závratím.

Chytrý displej s technologií Adaptive Sync

Automaticky přiřadí ke každé aplikaci nejvhodnější obnovovací frekvenci, a to od 30 Hz až do 144 Hz, čímž zajistí dokonale plynulý chod a optimalizuje spotřebu energie. Úspora 8 % kapacity baterie po 6 hodinách náročného provozu.

Technologie MEMC

Pomáhá zlepšit plynulost obsahu zobrazovaného při nízké snímkové frekvenci a detailně zobrazí i rychlé pohyby. Algoritmus dokáže přesně rozpoznat trajektorii pohybu a přirozeně vložit kompenzační snímky do obsahu zobrazovaného při nízké frekvenci, např. do filmů, seriálů nebo sportovních her, čímž zvyšuje snímkovou frekvenci až na 60 fps a účinně snižuje míru rozmazávání a problikávání obrazu.

Vysoký výpočetní výkon

Přední 5G čipset roku 2020. Rozsáhlá vylepšení CPU, GPU a umělé inteligence čipsetu jsou zárukou rychlého a vzrušujícího 5G provozu.

Rychlonabíjení až 33 W

Technici společnosti Xiaomi zkombinovali inovativní metodu paralelního nabíjení MMT (proud je veden ze středu baterie, díky čemuž jsou k dispozici dvě paralelní cesty pro souběžné dobíjení) s technologií Mi Fast Charge, čímž bylo dosaženo stabilního a mimořádně účinného nabíjení.

Dodatečná ochrana Antibakteriální pouzdro s ionty stříbra + antibakteriální ochrana displeje

Pouzdro telefonu je chráněno ionty stříbra, které zaručují dlouhotrvající antibakteriální účinky a poskytují ochranu 24 hodin denně. Po 24 hodinách kontaktu dokáže pouzdro eliminovat až 99 % všech bakterií.