Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10

Informace o Xiaomi Mi 10

Chytrý telefon Mi 10 od společnosti Xiaomi prošel kompletními úpravami a oproti předchozímu modelu tak potěší skokovým zlepšením téměř ve všech ohledech. Displej šetří vaše oči a má ještě realističtější a čistší barvy barvy, procesor je znatelně výkonnější, je podpořen efektivním chlazením a navíc podporuje připojení 5G. Smartphone je možné nabíjet jak přes kabel, tak bezdrátově a využít lze také možnosti reverzního nabíjení. Fotoaparát nadchne fantastickým rozlišením 108 Mpx s celou škálou různých filtrů a režimů a videa lze natáčet až v profesionálním rozlišení 8K.

O třídu lepší procesor

Procesor Qualcomm Snapdragon 865 se oproti starším modelům zlepšil hned v několika ohledech. Výkon je čtvrtinku lepší, podporuje sítě 5G, spotřeba energie se snížila o 25 %, oproti tomu se o 100 % vylepšil výpočetní výkon AI. Operační paměť je téměř o 30 % rychlejší a vnitřní úložiště se zrychlilo o 100 %.

Citlivější obrazovka s realističtějšími barvami

Zakřivený displej AMOLED s obnovovací frekvencí 90 Hz bude pastva pro vaše oči. Technologie TrueColor vykresluje barvy s nejvyšší možnou přesností, zároveň ale dbá na to, aby chránila váš zrak.

Podporuje všechny možnosti nabíjení

Velkokapacitní baterie podporuje hned několik možností nabíjení. Nabídne rychlé 30W kabelové nabíjení, díky kterému se z 0 na 100 % dostanete za necelou hodinu. Další variantou je rychlé bezdrátové nabíjení a poslední možnost je reverzní bezdrátové nabíjení. O přehřátí se ale bát nemusíte. Telefon je opatřen vyladěným a především efektivním chladicím systémem VC Liquid Cooling, který zvládne udržet CPU chladnější až o 10°C.

Vysoce kvalitní fotky, které zaberou minimum místa

Zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy je rychlý, výkonný a celkově prošel oproti předchozím modelům slušnou revizí. Pro dokonalé snímky je připraven 108Mpx objektiv, inteligentní technologie Al pomůže s úpravou fotografií, technologie IPS Qualcomm Spectra 480 pořídí 2 miliardy pixelů za sekundu a kompresní technologie HEIF vám ušetří v telefonu až 40 % místa. Makro objektiv a širokoúhlý objektiv samozřejmě nesmí chybět.

Videa jak z Hollywoodu

Videa lze s telefonem Mi 10 natáčet v ohromující kvalitě 8K, a to i v pohybu, stačí aktivovat režim ShootSteady video. Dohromady s vyladěným zvukem a režimem Pro se z vás přes noc stane filmový profík. A pro ještě lepší efekt můžete použít rozostření pozadí pro zvýšení uměleckého dojmu.