Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

Informace o Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro je chytrý telefron pro všechny, kteří hledají svižný telefon s bleskovým nabíjením, parádní fotoaparát alespoň o čtyřech objektivech, propracovaný chladící systém a profi nástroje pro natáčení a úpravu videí. A navíc ještě nabídne špičkový zvuk a krásný a velký AMOLED 3D displej.

6,67” zakřivený displej AMOLED 3D

Seznamte se s dosud nejlepším displejem od Xiaomi! Disponuje vysokou obnovovací frekvencí 90 Hz a vzorkovací frekvencí 180 Hz. Ať už si čtete nebo hrajete hry, obrazovka je hladší a citlivější než kdykoliv předtím. Současně se displej vyznačuje také nejvyšší přesností barev ze všech displejů Xiaomi. Můžeme s jistotou říci, že se jedná o zcela profesionální displej, který hravě splní i ty nejvyšší nároky designérů nebo tvůrců video obsahu.

Flashové úložiště UFS 3.0

Nová generace RAM LPDDR5 se vyznačuje o 29 % vyšší rychlostí a ve spojení s flashovým úložištěm UFS 3.0 disponuje o 100 % vyšším výkonem.

Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G

Letošní vlajková loď mezi CPU, výrazně vylepšený výkon procesoru, GPU a AI. Nejrychlejší a nejsilnější 5G platforma.

117° panoramatický režim v jednom fotoaparátu

50 mm klasický portrétový fotoaparát, tzv. „fotoaparát krásy“, díky funkci rozostření pozadí v režimu Portrét umožňuje pořizovat fotografie ve studiové kvalitě. Díky 10násobnému optickému zoomu budete mít vzdálené scenérie doslova jako na dlani.

Wi-Fi 6

Užijte si nový 5G Wi-Fi standard: Wi-Fi 6. Maximální propustnost dosahuje 9.6 GB/s, což je o 270 % více oproti předchozí generaci. Telefon podporuje technologie OFDMA a 8×8 MU-MIMO, což umožňuje propojení více sítí najednou k zachování vysoké a stabilní rychlosti stahování.

MultiLink

2.4 GHz WiFi + 5 GHz WiFi + 4G/5G – Propojte tři sítě najednou a užijte si rychlé, stabilní a ničím nerušené připojení.

Vysokokapacitní baterie 4500 mAh

Adaptér je kompatibilní s protokolem PD/PPS a umožňuje rychlé nabíjení notebooků, chytrých telefonů, konzole Switch a jiných zařízení. Bezpečná technologie rychlého nabíjení řady Mi 10 získala certifikát TÜV Rheinland Fast Charge 3.0

108Mpx Fotoaparát Pro

Díky spolupráci software a hardware zařízení bylo dosaženo průlomů v rychlosti, kvalitě zobrazení a uživatelském komfortu. Nový, výkonnější a citlivější fotoaparát vám umožní rychle zachytit živější fotografie v rozlišení 108 Mpx. Snímky přitom zaberou o 40 % méně místa.

108Mpx smartphone fotoaparát s možností 8K ultra HD video záznamu

Díky výkonnému režimu Pro bude vytváření profesionálních videí naprostá hračka. Nyní můžete svá mistrovská díla natáčet v úžasné 8K kvalitě, což je dosud nejvyšší kvalita videa dostupná pro chytré telefony, a v rozlišení odpovídajícím čtyřnásobku videa v 4K kvalitě. Videa můžete upravovat stejně snadno jako fotografie, promítat je na obrazovku a vychutnat si jejich ostrost, plynulost a každičký detail.

Režim Pro

Užijte si revoluci v natáčení videí chytrým telefonem díky podpoře 8K v kombinaci s režimem Pro. Funkce jako AE/AF Lock a Focus Peaking vám dávají spoustu prostoru pro kreativitu. Natáčejte videa jako profesionál!

1216 superlineární reproduktor

Zvukový a obrazový zážitek jako v kině vás donutí přehodnotit vaše standardy. V rámci snahy o vytvoření nejlepších smartphonových zvukových reproduktorů dosáhla řada Mi 10 dvou průlomů: skutečně vyváženého stereo zvuku a 7magnetového designu reproduktorů, což vedlo ke zdvojnásobení hlasitosti a výraznému zvýšení dynamického rozsahu. Tento špičkový hardware je dále kombinován s jemně vyladěnými, exkluzivními stereofonními efekty pro různé situace, což vám přináší ještě dokonalejší zvukový zážitek.