Recenze Xiaomi Mi 10 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10 Pro

Uživatelské recenze

Odborné recenze

  • Xiaomi je ve světě smartphonů pojem. Už se nejedná o nejlevnější značku, která by kopírovala konkurenci. Tato čínská společnost investuje do vývoje a posouvá se rychle kupředu. Se zlepšující se výbavou se však posunula i cena. A možná až moc rychle. Loňský model Mi 9 začínal na ceně 13 tisíc korun. Za své peníze jste dostali většinu toho, co vlajkové modely ostatních výrobců, a museli jste oželet několik funkcí a vychytávek.

  • Xiaomi si u zákazníků vybudovalo renomé prodejem telefonů (a další elektroniky) se skvělým poměrem cena/výkon. Nejnovější Xiaomi Mi 10 Pro však od této strategie ustupuje. Ano, zájemci se mohou těšit na špičkový smartphone, ale už za prémiovou cenovku. Vyplatí se Xiaomi tento odvážný krok? Xiaomi Mi 10 Pro je typickou vlajkovou lodí se vším všudy. Telefon nabídne krásný displej s 90Hz obnovovací frekvencí, supervýkonný Snapdragon 865 nebo 108Mpx hlavní fotoaparát.

  • Nejnovější vlajková loď Xiaomi vstoupila na trh s hodně odvážnou cenovkou, atakující hranici 30 tisíc korun. To je od čínského výrobce, který proslul především příznivým poměrem ceny a výkonu, hodně nezvyklé. Opravdu za to novinka stojí a má co nabídnout? Na to vám odpoví naše podrobná recenze Xiaomi Mi 10 Pro.

  • Xiaomi zdá se zkompletovalo svou transformaci. Z malé firmy, která ještě před rokem přinášela telefony s až neuvěřitelným poměrem ceny a kvality, je nyní tradiční výrobce. Jejich nový vlajkový telefon Mi 10 Pro je klasický superphone. Od svého předchůdce se neliší specifikacemi – opět nabízí to nejlepší, co si dovedete představit. Jen s malým detailem: cena povyskočila o jednu třídu výš. Pojďme se detailně podívat na jeden z nejočekávanějších smartphonů letošního roku!

  • Top modely od výrobce Xiaomi byly vždy považovány za dostupné a jejich cenovka byla nižší než u konkurence. Letos tomu tak ale není a Xiaomi Mi 10 Pro můžeme zařadit přímo mezi ostatní top modely, minimálně cenou. Můžeme jej tam ale zařadit i funkčností? Obhájí si takto vysokou cenu? Na to nám odpoví dnešní recenze.