Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e

Informace o Samsung Galaxy S10e

Díky telefonu Samsung Galaxy S10e poznáte nepoznané. Dominuje mu totiž prvotřídní Infinity-O displej a s pokročilou dvojicí fotoaparátů, které nabízí celkem 3 různé objektivy, pořídíte snímky na vysoké profesionální úrovni. Samozřejmě nesmíme opomenou ani výkonný procesor, který vám nabídne interní úložiště o velikosti 128 gigabytů. A telefon můžete bezdrátově nabíjet.

Obrazovka nové generace

Galaxy S10e se pyšní zcela jedinečným Infinity-O displejem který plynule navazuje na téměř neviditelný rámeček. Technologie Dynamic AMOLED vám nabídne nepřekonatelný zážitek z každého detailu.

Snímky špičkové kvality

Mobilní telefon je vybaven duem fotoaparátů s třemi objektivy. Smartphone je navíc vybaven chytrou technologií, která vás dovede k ještě lepším snímkům. Ať už fotíte jakoukoli scénu, Galaxy S10e ji zachytí v tom nejlepším světle i kompozici.

Vždy připraven k akci

Galaxy S10e disponuje pokročilým procesorem s 6gigabytovou pamětí RAM a interním úložištěm o velikosti 128 gigabytů. S technologií bezdrátového nabíjení telefonu dodáte ztracenou energii maximálně rychle a využít ho můžete i jako bezdrátovou powerbanku pro jiná zařízení.

Přizpůsobí se vašemu režimu

Galaxy S10e je maximálně intuitivní a s postupem se času učí vašemu režimu. Pozná, které aplikace a funkce nejvíce využíváte, a přizpůsobí je pro vaše pohodlí. Ve smartphonu naleznete také chytrého společníka Bixbyho, kterého můžete ovládat třeba hlasem.

Snadný přístup za pomocí prstu

Na boční straně smartphonu objevíte pokročilou čtečku otisků prstů, díky které získáte přístup ke svému telefonu ještě snadněji než dříve. Využít můžete i funkci rozpoznání tváře, gesto nebo PIN kód.