Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Informace o Samsung Galaxy S10+

Přichází Samsung S10 a nabídne vám krásný 6,4“ Infinity-O displej chráněný odolným sklem Gorilla Glass 6, nadupaný osmijádrový procesor, skvělé úložiště 128GB s možností rozšíření o microSC kartu, podporu bezdrátového nabíjení a mnohem víc.

Single Take

Režim sériového snímání, který se prostě utrhl z řetězu. Klepněte na ikonu závěrky a pohybujte telefonem od tří do deseti sekund, abyste nasnímali celou scénu. Pak přejděte do galerie a podívejte se na široké spektrum formátů, které se automaticky vytvořilo.

Noční časosběrný režim

Získejte noční snímky na vyšší úrovni. Snímky s dlouhými, několikavteřinovými expozicemi se promění na umělecká videa se světelnými čárami a rozmazaným pohybem.

Zbrusu nový design pro ničím nerušený pohled.

Žádný výřez. Jen ničím nerušený pohled. Díky technologii Dynamic AMOLED, přesnému vyřezávání laserovým paprskem a integrovaným bezpečnostním prvkům je Infinity-O displej tou nejpokročilejší obrazovkou, kterou kdy telefony Galaxy měly.

Energie na rozdávání.

Technologie bezdrátového sdílení energie vám dává možnost nabíjet jiná zařízení. A díky podpoře rychlého bezdrátového nabíjení Fast Wireless Charging 2.0 bude kapacita baterie vašeho telefonu zakrátko opět stoprocentní.

Buďte vždy o krok napřed.

Inteligence a pokročilý hardware telefonu se učí, jak telefon používáte. Přizpůsobují jeho možnosti tak, aby déle vydržel a lépe se vám s ním pracovalo. Takže budete mnohem efektivnější po celý den.

AI pomocník pro pohodlnější život.

Funkce Bixby Routines vám doporučí často používané aplikace a možnosti na základě času nebo polohy. Přirozeně tak vytváří chytré uživatelské prostředí právě vám na míru.