Recenze Samsung Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy S10+

Odborné recenze

  • Na nový Samsung Galaxy S10+ jsme se opravdu dlouho těšili a není se čemu divit. Stačí zmínit ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji, soustavu pěti fotoaparátů nebo nový Dynamic AMOLED panel. A ani tím stále nekončí výčet novinek, se kterými nejvybavenější Desítka přichází. Jak se Samsungu podařilo všechny tyto vlastnosti zkombinovat a zdali finální produkt stojí za vaši pozornost, to si zodpovíme v právě začínající recenzi.

  • Řada Samsung Galaxy S dospěla již do desáté generace, a Samsung do ní opět vkládá velké naděje. Aby taky ne, když je doslova výkladní skříní moderních technologií. V řadě Galaxy S10 se poprvé objevuje nový Dynamic AMOLED displej roztažený přes většinu čelní plochy a to s průstřelem pro selfie a poddisplejovou čtečkou. Výkon dodává 8nm čipset a 8GB RAM, fotoaparát je hned trojitý a myslelo se i na slušnou kapacitu baterie.

  • Pozdě, ale přece. Lepší pozdě, než nikdy. No konečně. Že to ale trvalo, tak podobné komentáře očekávám hned jak vyjde toto video na Samsung Galaxy S10+. No a protože recenzí na tento telefon vy už jste viděli určitě spoustu a většina z vás si tento telefon už určitě dávno koupila, hodně rychle shrnu ty nejdůležitější věci a pak se zaměřím na novinku, která dorazila na S10+ právě v těchto dnech a tou je noční režim po vzoru Huawei P30 Pro.

  • Nový top model Samsungu ukazuje hlavní přednosti výrobce. Má celou řadu nej: nejlepší displej, nejlepší foťák nebo nejvíce paměti. Obstojí u těch nejnáročnějších zákazníků, ovšem za tu nejvybavenější verzi si pořádně připlatíte. Samsung měl před sebou letos náročný úkol. Na rozdíl od loňského roku, kdy se u modelové řady Galaxy S očekávala jen střídmější evoluce, byla letošní očekávání opět vysoká. Bylo totiž zase na řadě přijít s výraznou obměnou designu i funkcí.

  • Celkové rozměry těla se zastavily na hodnotách 157,6 × 74,1 × 7,8 milimetrů, hmotnost je 175 gramů, nicméně pocitově Galaxy S10 působí mnohem lehčím dojmem. Zejména tloušťka zařízení je velmi příjemná a když telefon poprvé vezmete do ruky, rozhodně vás překvapí. Galaxy S10+ se díky tomu v ruce drží velmi dobře, a i když mají skleněná záda protiskluzovou úpravu, občas úchop není úplně jistý a telefon může mít tendenci z ruky vyklouzávat.

  • Jubilejní desátá generace řady Galaxy S od jihokorejského Samsungu v čele s modelem S10+ patří mezi to nejlepší, co aktuálně na trhu seženete. Nový Samsung Galaxy S10+ totiž disponuje nejen těmi nejnovějšími technologiemi, ale nezapomíná ani na některé již osvědčené standardy, které již například u iPhonu a dalších konkurenčních telefonů nenajdete. Pro některé uživatele tak může být aktuálně tím nejlepším ve velkém těle. Ale nejen o tom bude naše dnešní podrobná recenze.