Recenze Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Odborné recenze

  • Jaký je podle vás nejzajímavější telefon Samsung? Nějaký Note? Galaxy S20? A co třeba Galaxy M21, který oslňuje baterií o kapacitě 6 000 mAh. Zbylá výbava je plně poplatná střední třídě v čele s velkým AMOLED displejem či 64GB pamětí. Máme před sebou slušně vybavený telefon s dlouhou výdrží, jaký ale je v reálu?

  • Samsung Galaxy M21, který nám na test dorazil v černém provedení (a existuje ještě v podobně nenápadné tmavě modré), přesně to splňuje. A nabídne toho mnohem víc. Tak třeba dnes tak oblíbenou konstrukci z kovu a skla nahrazuje „obyčejným“ plastem. Namísto anorekticky tenké konstrukce dává přednost pořádné baterii, kapacita 6 000 mAh je u Samsungu v podstatě rekordní – alespoň mezi modely, které jsou u nás k dispozici.

  • Samsung Galaxy M21 navazuje na loňský Galaxy M20 se zajímavým poměrem výkon/cena. Na těchto základech staví i letošní model, který sice meziročně podražil, navíc však má zatím největší baterii, co kdy Samsung do mobilů integroval. Mezi řádky se jedná o reakci Samsungu na čínské výrobce, zejména na Xiaomi. A nenechte se zmást modelovým označením.

  • Několik týdnů nazpět se nám dostal do rukou nový telefon pro běžného uživatele, model Samsung Galaxy M21, který je cílem naší dnešní recenze. Jak telefon dopadl? Čtěte níže. Citelný kompromis mezi cenou a výkonem se zde nezapře, ale o tom a podrobněji dále. Telefon jako takový je v naprosto běžné konstrukci a na první pohled nezaujme žádným výstřelkem. Tlačítka na zapnutí a ovládání hlasitosti, na dnes již standardní pravé straně, doplňuje šuplíček na té pravé.